ROZRYWKA…

Jump Arena

Centrum Handlowe Marywilska44 to miejsce, w którym warto spędzać czas – nie tylko podczas zakupów, ale i z rodziną czy z przyjaciółmi. Jump Arena, czyli Park Trampolin, umiejscowiony obok hali Marywilska 44, to miejsce w którym można aktywnie spędzić czas w wyjątkowo przyjemny sposób. Jump arena jest otwarta zarówno na indywidualnych klientów, jak i grupy zorganizowane.

Jump Arena – dla każdego coś dobrego

Park Trampolin Jump Arena jest wyjątkowo rozbudowanym pod względem oferty miejscem. W środku znajduje się m.in. basen z gąbkami, cageball czy salon gier. Warto wybrać się tam z maluchami, które z pewnością będą zachwycone mini trampoliną EUROTRAMP.

Jump Arena organizuje także zajęcia grupowe na dwóch poziomach zaawansowania. Zajęcia grupy JUNIOR odbywają się raz w tygodniu i trwają 60 minut. Na bardziej doświadczonych czekają zajęcia w grupie WETERAN, które także odbywają się raz w tygodniu, jednak trwają o 30 min dłużej i wymagają większego poziomu zaawansowania.

Organizacja imprez w Jump Arena – niezapomniane doznania

W Jump Arenie, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i zakresu, urodziny i inne imprezy okolicznościowe. Urodziny w parku trampolin to doskonały pomysł na zapewnienie dzieciom niezwykłej rozrywki. Dzieci z pewnością będą zachwycone mogąc się wyszaleć i spędzić aktywnie czas. W każdych tego typu zajęciach bierze udział instruktor, co przekłada się na bezpieczeństwo maluchów w trakcie eventu. Organizowane są także wieczory panieńskie i kawalerskie.

Godziny otwarcia:
pn-nd 10:00-21:00

+48 535 794 416
warszawa@jumparena.pl
www.jumparena.pl
DOM I OGRÓD
MATERIAŁY BUDOWLANE