MATERIAŁY BUDOWLANE

PSB Mrówka

Wizyta w Centrum Handlowym Marywilska 44 to doskonała okazja do zrobienia kompleksowych zakupów – dla siebie i dla domu. Wszystkie osoby, które planują remont powinny odwiedzić PSB Mrówka, samoobsługowy sklep budowlany, o wyjątkowo szerokim asortymencie.

Szeroki wybór – każdy znajdzie coś dla siebie

PSB Mrówka to sklep w którym możesz znaleźć wszystko czego potrzebujesz aby przeprowadzić kompletny remont lub odświeżyć swoje wnętrze. Szeroki wybór farb, tapet, armatury niezbędnej do wyposażenia łazienki oraz akcesoriów pozwala na stworzenie unikalnej i idealnej aranżacji przestrzeni – dokładnie takiej, jaką sobie wymarzysz.

W sklepie można także znaleźć dodatki i urządzenia małego AGD, co sprawia, że za jednym razem można wykonać kompleksowe zakupy. W jednym miejscu, w wygodny i komfortowy sposób.

Fachowa obsługa – zawsze gotowa do pomocy

W PSB Mrówka pracują osoby o dużej wiedzy merytorycznej z zakresu artykułów budowlanych. Z przyjemnością pomagają oni klientom PSB Mrówka w podejmowaniu trafnych decyzji zakupowych, dbając przy tym o atmosferę. Są w stanie także doradzić osobom, które mają wątpliwości czy decyzja przez nich podjęta, odnośnie wykończenia lub wybranego produktu, jest w stu procentach trafna.

Atrakcyjne ceny – częste promocje

Sieć sklepów PSB Mrówka zapewnia swoim klientom dostęp do ciekawych ofert cenowych. Regularnie przeprowadzane są akcje promocyjne, dzięki którym można kupić pełnowartościowe towary w wyjątkowo korzystnej cenie. Prowadzone są także wyprzedaże końcówek kolekcji i towarów, których prawie już nie ma na magazynie.

Godzina otwarcia:
pn-nd* 8:00-19:00
*tylko niedziele handlowe

+48 22 256 80 26
kontakt@mrowkamarywilska.pl
www.mm44.pl
www.facebook.com/MrowkaMarywilska
DOM I OGRÓD
ROZRYWKA