Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującą gazetką. My wypatrzyliśmy niej sporo wyjątkowych okazji, np. ciepłą kołdrę SOLA za 60 zł, zestaw: stół Agerby oraz krzesło Kastrup 1320 zł, gdzie stól wykonany jest z litego dębu oraz hartowanego szkła, idealnie nadale się do jadalni!

Wypatrzyliśmy także w mega promocji pastelowe skrzynki, które są zdecydowanym must have’em tego roku! Wygodnie wrzucisz do nich małe jak i większe rzeczy, które podczas jazdy będą bezpieczne i na swoim miejscu.;) Pastelowy Kosz Milas – cena już od 8,50 zł. Niesamowicie niskie ceny prawda? My osobiście biegniemy po nie po pracy!

Wśród wyprzedażowych perełek znaleźliśmy również matę łazienkową z 21% rabatem. Jej poprzednia cena to 69,95 – a po rabacie kupicie ją za 55 zł!

Dla tych, którzy sa fanami gier też coś mamy. Niezwykle wygodne krzesło gamingowe Harlev po rabacie 39% jest teraz za 300 zł. Chyba nie musimy przekonywać jak ważne dla naszego kręgosłupa jest krzesło, na którym spędzamy często parę godzin grajac przy biurku? Krzesło gamingowe Harlev ma wygodne, szerokie siedzisko, oparcie z siatki poliestrowej, które jest z funkcją bezstopniowej regulacją przechyłu.  Bez promocji kosztuje 499 zł, więc warto się po niego wybrać już dziś.

Kolejnym atrakcyjnym wyprzedażowym kąskiem są  100% bawełniane ręczniki Malung. Kronborg of Denmark to marka słynąca z jakości oferowanych produktów. Ręczniki występują w różnych kolorach i obecnie kosztują 13,50 zł za sztukę zamiast 39,95 zł.
Serdecznie polecamy i zapraszamy do odwiedzenia JYSKParku Handlowym MARYWILSKA 44. 

Jednocześnie w dniach 4-7 stycznia przynosząc własną torbę otrzymasz dodatkowo aż 15% rabatu na wszystko co się w niej znajdzie. Rabat obowiązuje także na artykuły już w obniżonych cenach, więc okazja jest naprawdę wyjątkowa!

aktualna gazetka jysk