Do grona najemców Parku Handlowego MARYWILSKA 44 dołączył ceniony na rynku lider
w dziedzinie drogeryjnych produktów i kosmetyków Rossmann.

Drogeria Rossmann zajmie lokal o powierzchni 450m2, jego otwarcie zaplanowano w pierwszej połowie maja br. Obecnie trwają prace aranżacyjne

Park Handlowy MARYWILSKA 44 jest na finiszu komercjalizacji – do wynajęcia pozostał ostatni lokal użytkowy o pow. 80 m2.

Rossmann jest jedną z trzech marek, o której polscy konsumenci słyszeli najwięcej pozytywnych opinii w 2023 roku – wynika z badania YouGov BrandIndex przeprowadzonego przez agencję badawczą Inquiry.

Ankietowani odpowiadali na dwa pytania, m.in.: „O których markach słyszałeś coś pozytywnego/negatywnego w ciągu ostatnich 2 tygodni?”. Najwięcej pozytywnych opinii zebrało Allegro (48 proc. netto – po odjęciu: odpowiedzi negatywnych oraz neutralnych, w których nie padła nazwa marki), kolejny był Lidl (35,5 proc.) oraz Rossmann (32,5 proc.). Miejsca poza podium zajęły: BLIK, Biedronka, E.Wedel, McDonald’s, Pepco, Toyota oraz Winiary.

Badanie przeprowadzono w okresie styczeń – grudzień 2023 roku. Wzięło w nim udział ponad 9 tys. ankietowanych.

Biuro Prasowe Rossmann (26.03.2024)
żródło: https://www.rossmann.pl/firma/pl-pl/biuro-prasowe/informacja/pozytywne-opinie-konsumentow-o-rossmannie,831396

Jedno miejsce tysiące możliwości

Kompleks Handlowy MARYWILSKA 44 jest miejscem, z którego każdy wyjdzie zadowolony z zakupów i miło spędzi czas.
Kompleks tworzą dwa obiekty Centrum Handlowe MARYWILSKA44 o pow. 68.000 m2 oraz Park Handlowy MARYWILSKA 44 o pow. 12.000 m2.
Park Handlowy MARYWILSKA 44 oferuje głównie designerski asortyment wyposażenia wnętrz i ogrodów. Oferta Parku obejmuje sklepy takie jak m.in.: Jysk, Media Ekspert, Black Red White, ROMAX drzwi, podłogi i łazienki, Galerię Dobrych Mebli, Salon z Dywanami. Miłośników rowerów i motocykli zapraszamy do odwiedzenia przestronnego salonu PROROWERY. Do dyspozycji jest również doceniany przez klientów sklep ACTION.

Park Handlowy MARYWILSKA 44 jest na finiszu komercjalizacji – do wynajęcia pozostał ostatni lokal użytkowy o pow. 80 m2.