Remont łazienki niektórym z nas spędza sen z powiek. Nic dziwnego, gdyż jest to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszych domach. Ważne, aby łazienka była nie tylko funkcjonalna, ale też stylowa. Istotne jest również, żeby pomieściła wszystko, co jest nam potrzebne, a jednocześnie spełniała funkcję oazy, w której możemy zrelaksować się po długim dniu. Nie ukrywajmy, powyższe funkcje są bardzo trudne do pogodzenia. Mamy jednak na to idealne rozwiązanie…

W salonie łazienkowym JETA w Parku Handlowym MARYWILSKA 44, projektanci gotowi są przygotować projekt i fotorealistyczną wizualizację twojej łazienki. Koszt takiej usługi to 500 złotych, jednak w przypadku zakupu płytek w salonie JETA projekt twojej łazienki otrzymasz GRATIS.

Projektanci JETA korzystają z profesjonalnego programu o nazwie CAD Dekor, dzięki któremu wykonują projekty i fotorealistyczne wizualizacje łazienek. Dzięki temu zobaczysz jak będzie wyglądać twoja łazienka. Dodatkowo projektanci doradzą ci wybór sanitariatów, płytek i mebli łazienkowych. Dzięki kilku znanym trikom wygospodarują w twojej łazience przestrzeń na wszystkie niezbędne rzeczy, dzięki czemu pomieszczenie będzie praktyczne i estetyczne. Szereg użytecznych rozwiązań bez wątpienia pomoże ci w codziennych obowiązkach i harmonijnym funkcjonowaniu w zaprojektowanej przestrzeni.

Zatem, jeśli czeka cię remont, lepiej nie mogłeś trafić! Zrób zakupy w salonie łazienkowym JETA w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 i odbierz projekt swojej łazienki i piękną wizualizację za darmo.

Przykładowe projekty łazienek przygotowane przez projektantów JETA w Warszawie.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI