Energia, naturalność i pozytywny przekaz to hasła, które definiują tę sympatyczną parę!
Youtuber YouRi wraz z dziewczyną Ewą Pachulską odwiedzili niedawno salon z dywanami tureckimi Dywanella w Parku Handlowym MARYWILSKA 44.

Ilość dywanów przyprawiła ich o zawrót głowy i przychodząc po jeden, wyszli z trzema…? To było w sumie do przewidzenia, bo bogaty asortyment tego przestronnego salonu przyciąga klientów od lat. Popularny Youtuber pokazał salon i dywany. Natomiast Ewa – jego dziewczyna doceniła różnorodną kolorystkę. Czy jesteście ciekawi jakie dywany wybrali? Koniecznie zobaczcie spontaniczny filmik, który powstał z wizyty w tym salonie. Dowiedzcie się jakiego, nietypowego koloru dywan ozdobi ich nowe mieszkanie. A dla wszystkich, którzy powołają się na ten filmik Dywanella oferuje 10% rabatu na zakupy. Miłego oglądania!

Dywanella oferuje wysokiej jakości dywany Berfin, zgodnych z najnowszymi trendami. Do wyboru klientów są kolekcje dywanów zarówno z włókien naturalnych (wełna), jak i sztucznych (poliester, akryl, wiskoza) o gładkim, płaskim splocie oraz tzw. shaggy z bardzo długim włosiem. Wśród nich znajdziemy modele klasyczne, nowoczesne, orientalne, czy tematyczne np. do pokojów dziecięcych czy łazienki.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI