Jeśli szukacie inspiracji, bądź miejsca, gdzie kupicie piękne wyposażenie łazienek – zapraszamy do salonu sprzedaży ROMAX w Centrum Handlowym Marywilska 44. Zastanawiacie się nad odnowieniem swojej łazienki? Chcie, aby była ona funkcjonalna, a jednocześnie pięknie urządzona? W salonach Romax znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze swojej łazienki.

Salon Romax z łazienkami, wyróżnia się projektami łazienek. Specjaliści pomogą Ci stworzyć spójny projekt łazienki, który idealnie dopasuje się do Waszego wnętrza. Jeśli macie już własną wizję, w salonie znajdziesz wiele produktów, które pozwolą Wam zamienić ją w rzeczywistość. W ofercie  meble łazienkowe, wyszukane wyposażenie oraz innowacyjne elementy wykończeniowe, które sprawią, że Waszaa łazienka będzie wyjątkowa.

Zakupisz tutaj również armaturę oraz płytki ceramiczne od cenionych producentów. Dzięki temu będziesz mógł skompletować całe wyposażenie swojej łazienki w jednym miejscu, co zaoszczędzi Twój czas.

Jeżeli szukasz również podług i drzwi odwiedź koniecznie drugi salon Romax, gdzie znajdziecie bogaty wybór podłóg laminowanych i drewnianych, drzwi oraz listew przypodłogowych, sztukaterii i klamek. Produkty, które oferujemy, pochodzą od znanych marek, co gwarantuje najwyższą jakość i światowy design.