Wiosna, to przez nas najbardziej oczekiwana pora roku. To czas kiedy dni stają się coraz dłuższe, a temperatury coraz wyższe, więc nie chcemy opuszczać naszego ogrodu.
Warto więc już na samym początku wiosny zadbać o swoją zieloną przestrzeń tak, aby można było się cieszyć się nią jak najdłużej.

Z pomocą przychodzi JYSK. Dzięki szerokiej ofercie ogrodowej zaprezentowanej w najnowszej gazetce, każdy jest w stanie stworzyć swój rajski ogród. Jeśli posiadasz taras lub balkon, również znajdziesz tu coś dla siebie. Zobacz co JYSK przygotował w najnowszej gazetce i stwórz swój własny zakątek nieba.

Najpierw posadź nowe krzewy, posiej trawę, taras wyłóż drewnianą podłogą tarasową i kup nowe meble ogrodowe oraz dodatki do niego, aby przyjemnie spędzać czas na łonie natury.
Ustaw parasol ogrodowy, żeby zapewnić sobie trochę cienia. Poustawiaj lampy solarne i latarnie, abyś nawet kiedy zajdzie słońce mógł odpoczywać na leżaku, albo cieszyć się czasem spędzonym z najbliższymi przy wspólnym stole.  Na balkonie świetnie sprawdzą się fantazyjne rośliny w donicach ogrodowych, przytulne koce, duże, kolorowe poduchy do siedzenia oraz świecie – to wszystko stworzy niepowtarzalny klimat.

NAJNOWSZA GAZETKA JYSK Z OGRODOWYMI INSPIRACJAMI
POWRÓT DO AKTUALNOŚCI