Wodoodporna podłoga? Żaden problem!

Dzięki innowacyjnej hydrofobowej powłoce „HydroSeal”, najnowsze podłogi laminowane Quick-Step są pierwszymi na świecie podłogami całkowicie odpornymi na działanie wody. Podłogi nowej generacji z kolekcji Classic i Majestic są m.in. w promocji w salonie Romax oraz na stronie internetowej: https://bit.ly/3a6BRji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wodoszczelne panele

Podłogi laminowane z serii Signature, Eligna, Classic, Impressive Patterns, Impressive (Ultra) i Majestic zostały pokryte innowacyjną wodoodporną powłoką także w rowkach, co daje stuprocentową odporność na wodę.

Autentyczny wygląd

To co wyróżnia podłogi Quick-Step to ich…powierzchnia. Wodoszczelne panele Quick-Step to najbardziej naturalne laminowane podłogi, jakie kiedykolwiek stworzono. Naturalny wygląd łączeń doskonale uzupełnia charakter podłogi. Zarówno kolor, wzór, jak również faktura są widoczne na łączeniach. Dzięki temu podłoga wygląda jak prawdziwe drewno.

Gwarancja jakości

Dzięki powłoce Scratch Guard podłogi laminowane Quick-Step są nawet dziesięć razy bardziej odporne na zarysowania niż inne podłogi laminowane. Co więcej, podłogi laminowane Quick-Step są objęte długoterminową gwarancją – nawet do 25 lat – pozwalającą tym samym na swobodne cieszenie się ich zaletami.

Tylko teraz podłogi w salonie Romax oraz online do -15% taniej! Promocja trwa do 1 czerwca. Szczegółowa oferta TUTAJ: https://bit.ly/3ekInX7

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI