Do grona marek, które otworzą sklepy w Wodnym Parku Handlowym MARYWILSKA 44, dołączają kolejne. Wiadomo już, że zakupy zrobimy również w salonach JETA Łazienki.

Wodny Park Handlowy MARYWILSKA 44 to nowe miejsce na mapie Warszawy i okolic, gdzie będzie można w jednym miejscu zrobić wygodne i kompleksowe zakupy dla domu i ogrodu.  Do grona najemców Wodnego Parku Handlowego MARYWILSKA 44 dołączył również salon firmy JETA oferujący asortyment wyposażenia łazienek, który zajmie powierzchnię ok. 450 mkw.

Firma JETA działa na polskim rynku od 27 lat. W ofercie posiada szeroki wybór płytek ceramicznych, faktur oraz kolorów, wiodących marek takich jak min. TUBĄDZIN, PARADYŻ, CERRAD, NOWA GALA, CERAMIKA GRES, CERSANIT czy OPOCZNO. Klienci mają ułatwiony wybór dzięki atrakcyjnym ekspozycjom oraz bogatym bibliotekom płytek. Dodatkowo, obecni na miejscu projektanci, bezpłatnie, przeprowadzą każdego  klienta od momentu wyboru płytek do przedstawienia im wizualizacji nowej łazienki.

Salon JETA Łazienki doskonale wpisuje się w charakter Wodnego Parku Handlowego MARYWILSKA 44, który powstał w odpowiedzi na potrzebę poszerzenia i zdywersyfikowania oferty związanej artykułami do wyposażenia domu i ogrodu dla mieszkańców Warszawy i sąsiednich miejscowości.