Wodny Park Handlowy MARYWILSKA 44 otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Otwarcie jego pierwszej części handlowej nastąpi już w listopadzie. 

 

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla m.st. Warszawy wydał decyzję o wydaniu pozwolenia na użytkowanie dla Wodnego Parku Handlowego  MARYWILSKA 44. Decyzję potwierdzającą wykonanie obiektu zgodnie z projektem budowlanym, poprzedziło wydanie pozytywnych opinii przez Państwową Inspekcję Sanitarną oraz Państwową Straż Pożarną.

Obiekt dysponuje całkowitą powierzchnią 12 tys. mkw., z czego prawie 11 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. Do dyspozycji klientów jest ponad 4.500 miejsc parkingowych.

 

Projekt został zrealizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy – Białołęce, w bezpośrednim sąsiedztwie tętniącego życiem Centrum Handlowego Marywilska 44, w którym od 7 lat swoją działalność z sukcesem prowadzi ponad 1300 podmiotów gospodarczych.  Catchment area jest jednym z czynników określających potencjał nowej inwestycji. Obecnie Centrum Handlowego Marywilska 44, dziennie odwiedza średnio 9 tys., a w weekendy nawet do 45 tys. osób. W skali miesiąca centrum odwiedza średnio ponad 380 tys. klientów, a w ciągu roku ponad 4,3 mln osób.

W Wodnym Parku Handlowym MARYWILSKA 44 zakupy będzie można już robić na przełomie listopada i grudnia w takich sklepach jak m.in.: JYSK, DYWANELLA, ABRA MEBLE, STOKKI HOME. 25 listopada otwiera się także sektor rekreacji Park Trampolin JUMP ARENA, gdzie na miłośników sportu i rekreacji czekają: trampoliny, ścieżki akrobatyczne i wspinaczkowe, baseny z gąbkami, trampoliny akrobatyczne, poduchy powietrzne i wiele, wiele innych atrakcji.

Na przełomie lutego i marca 2018 roku swoje sklepy otworzą m.in. PSB MRÓWKA, AT OŚWIETENIE, JETA ŁAZIENKI, GOODLABEL. Obecnie trwa proces komercjalizacji sektora gastronomii, który będzie dostępny dla klientów od marca przyszłego roku.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI