Wiosna zawitała do nas na dobre! Wygląda na to, że trendy, które rozkwitły w mijającym sezonie, zostaną z nami na dłużej. Meble z naturalnych materiałów i rośliny doniczkowe to ważne elementy modnego mieszkania w 2022 roku, ale koronnym dowodem na fascynację naturą będzie kolor.

Najnowsze trendy wnętrzarskie nie pozostawiają wątpliwości – zieleń to jedna z najważniejszych barw tego sezonu. Najbardziej rozpowszechnione będą głębokie odcienie kojarzące się z drogimi kamieniami – na przykład szmaragd – ale duże znaczenie zyska kolor jasnozielony np. odświeżająca mięta, łagodny eukaliptus czy kremowa oliwka.

Jednak w tym sezonie zieleń nie będzie rządzić niepodzielnie – wszystko wskazuje na to, że zyska mocnego rywala w postaci koloru fioletowego. Ta dawno niewidziana w topowych trendach barwa w tym sezonie będzie między innymi elementem stylizacji nawiązujących do lat 80. Najmodniejsze wnętrza w 2022 roku nie mogą obyć się bez kropli fioletu – w odcieniu ametystu, lawendy, bzu albo jagody.

Fani minimalizmu i klasycznych aranżacji nie muszą się martwić, bowiem w roku 2022 wnętrza będą urządzane również w łagodnych barwach. Ciepłe kolory ziemi – gliniana szarość, beż, brąz, karmel i ochra oraz naturalne materiały takie jak drewno– staną się motywami przewodnimi nowoczesnego minimalizmu. Zapraszamy do Parku Handlowego po najnowsze wiosenne trendy.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI