Już 30 listopada w Wodnym Parku Handlowym MARYWILSKA 44 otworzy się sklep JYSK. Na wszystkich klientów czekają super atrakcyjne ceny!

Tego dnia w godzinach od 8 do 20 ej wszyscy mogą liczyć na wyjątkowe cenowe okazje. Na zakup przepięknych, ozdobnych poduszek będzie można uzyskać rabaty w wysokości od 40 do 70 procent. Artykuły świąteczne będą przecenione od 50 do 70 procent. W fantastycznych cenach będzie można zakupić również ręczniki, które tego dnia będą dostępne w rabatach od 40 do nawet 75 procent!
To jednak nie koniec – pierwszych 100 osób otrzyma w prezencie kołdry oraz praktyczną torbę na zakupy. W atrakcyjnych cenach będzie można zakupić również nie tylko poduszki, ale również materace, krzesła do jadalni, meble ogrodowe i artykuły do łazienki.
JYSK GROUP to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie sprzedających artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania oraz artykułów dekoracyjnych, mebli i mebli ogrodowych, projektowanych w stylu skandynawskim. Ambicją JYSK jest oferowanie dobrej oferty dla każdego i obecność na każdym kontynencie. Posiada ponad 2500 sklepów w 48 krajach. W Polsce znajduje się obecnie ponad 200 sklepów sieci we wszystkich większych miastach.

GAZETKA Z PROMOCJAMI

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI