Odpoczynek na świeżym powietrzu może przybierać różne formy. Obojętnie czy spędzasz czas na zewnątrz czytając książkę, łowiąc ryby czy świętując z najbliższymi, zawsze będziesz potrzebował miejsca, aby usiąść.

Najlepszą opcją wydaje się stół z drewnianymi albo plastikowymi krzesłami, które doskonale sprawdzi się, kiedy postanowisz zjeść na zewnątrz posiłek z rodziną lub przyjaciółmi. Gotowe zestawy w różnych kolorach i wielkościach znajdziesz w JYSK w Parku Handlowym MARYWILSKA 44. Co jeszcze sklep ma do zaoferowania? Chociażby rozkładane, wysokie krzesła z podłokietnikami, które mogą być również wykorzystywane w przydomowych ogródkach, i z łatwością chowane do środka jeśli nie chcesz zostawiać mebli na noc. Polecamy także plecione designerskie fotele, które mają rzesze fanów. Do wyboru w różnych kolorach! Niezwykle stylowa w ogrodzie jest także skrzynia pokryta elegancką poduszką. Dla osób ceniących sobie funkcjonalność polecamy składane krzesło, które jest idealne na kemping, ponieważ zajmuje bardzo mało miejsca, a do tego jest zrobione z wytrzymałego materiału, więc będzie Ci towarzyszyło w wielu przygodach.

Duży wybór krzeseł, foteli i zestawów wypoczynkowych w JYSK sprawi, że na pewno znajdziesz wśród nich swoje ulubione siedzisko.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI