THE THINKER, CREATIVE MIND i HUMAN NATURE to trzy nowe trendy w wystroju wnętrz przygotowane przez sieć sklepów JYSK na ten sezon. Projektanci i designerzy JYSK starannie wybrali szereg produktów, które w wyjątkowym stylu odzwierciedlają każdy z poszczególnych trendów. Kolekcje dostępne są już w sklepie JYSK w Parku Handlowym MARYWISLKA 44. Odwiedź nasz sklep i daj się zainspirować.

THE THINKER

Pierwszy z zaprezentowanych przez JYSK trendów opiera się na klasycznym minimalizmie, który jest znamienny dla niezwykle modnego w obecnym czasie stylu skandynawskiego. Cechą THE THINKER jest dążenie do prostoty i harmonii poprzez zastosowanie prostych, geometrycznych form. Jego dominującymi kolorami są niebieski, szary i czarny, które świetnie sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach w stylu retro, jak i nowoczesnych wnętrzach.

CREATIVE MIND

Drugi trend to zdecydowanie coś dla płci pięknej, ponieważ łączy w sobie kobiece wzornictwo z etnicznymi, niezwykle „smacznymi” akcentami. Widać w nim wyraźnie inspiracje bohemą i stylem hippie. Kolorystyka produktów utrzymana jest w delikatnych, pastelowych barwach, które wprowadzają do wnętrza spokój i budują przytulną atmosferę. Tekstylia i ceramikę zdobią orientalne wzory.

HUMAN NATURE

Ostatni z trzech trendów to HUMAN NATURE. Przedmioty zaprojektowane w jego duchu to zdecydowany ukłon w stronę przyrody i jej atrybutów z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań. Paleta barw wykorzystana w HUMAN NATURE inspirowana jest przez linię horyzontu, gdzie niebo spotyka się z ziemią. Dominują w nim zatem brązy, zielenie i błękity, które łączą się z nowoczesnymi, przemysłowymi materiałami takimi jak metal, szkło i drewno. Wnętrza zaprojektowane według tego trendu pozwolą oderwać się od pośpiechu i napięć dnia codziennego, a skupić na pięknie i zjawiskach przyrody.

Zapraszamy na zakupy do sklepu JYSK w Parku Handlowym MARYWILSKA 44.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI