Jak co roku czekamy z utęsknieniem na Święta Bożego Narodzenia w naszych ciepłych i przytulnych domach. Skoro mamy już dłuższe wieczory i chłodną aurę za oknem nadszedł najwyższy czas na przygotowania, czyli to co jest równie przyjemne jak samo świętowanie. Oprawa okien, choinka i świąteczne ozdoby, nowe dekoracje świetlne – mamy bardzo duże pole do popisu w przystrajaniu naszych wnętrz z wykorzystaniem świątecznych inspiracji. Wszystko po to aby klimat naszego domu był przytulny, ciepły i odświętny.

  1. Choinka – Święta Bożego Narodzenia bez choinki by nie mogły się odbyć, wspólne dekorowanie drzewka pięknymi ozdobami to jeden z najważniejszych momentów, na które czekają dzieci i rodzice.
  1. Lampki – To popularne oświetlenie, a zarazem prosta, efektowna i niedroga świąteczna dekoracja domu. Można je wykorzystać zarówno do dekoracji choinki, wnętrz, jak i oświetlenia na zewnątrz. Dzięki dostępności różnych wzorów i kolorów możesz wybrać ulubiony motyw i barwę współgrającą z całą świąteczną aranżacją.
  1. Girlandy wiszące – Girlandy wykonywane są z różnych materiałów – od naturalnych, plecionych z gałązek świerkowych, przez papierowe, aż do efektownych świetlnych girland, które można zaprogramować na rytmiczne mruganie. Te odporne na różne warunki pogodowe można zawiesić na ogrodzeniu, nad drzwiami czy oknami.
  1. Lampiony ze świeczkami – W naszych domach na dobre zagościły już świeczniki, lampiony i latarenki, do których możemy wstawić niewielkie świeczki (tzw. tealighty) i cieszyć się przytulnym nastrojem w ciepłym oświetleniu. Oszklone latarenki i lampiony mogą być też ozdobą zewnętrzną elewacji. Ustawione na poręczy tarasu, przy schodach lub zawieszone nad drzwiami pomogą stworzyć magiczną atmosferę już od samego wejścia. Świece natomiast dodają uroku i czaru aby świąteczny stół wyglądał niesamowicie i budował klimat wspólnego spotkania w gronie najbliższych.
  1. Wianki na drzwi – Tę najprostszą świąteczną dekorację do domu możesz wykonać samodzielnie, ze świeżego igliwia. Niskie temperatury sprzyjają zachowaniu świeżości gałązkom świerku czy jodły. Kilka kolorowych wstążek, bombek lub prostych dekoracji z zasuszonych cytrusów pozwoli stworzyć niepowtarzalną kompozycję. Możesz też zamówić oryginalną, ręcznie wykonaną ozdobę na drzwi w kwiaciarni lub w sklepach internetowych.
  1. Bombki, zawieszki – Po latach kupowania plastikowych ozdób świątecznych coraz częściej wracamy do tradycyjnych, naturalnych materiałów, z których wykonywano je dawniej. Lekkie, ażurowe dekoracje wykonane z włóczki, drewna, papieru lub słomy mogą zdobić nie tylko bożonarodzeniowe drzewko, ale również firanki, obrus, stół, a nawet świąteczne prezenty.
  1. Suszone owoce i przyprawy – Z suszonych plasterków cytrusów, jabłek i innych owoców, a nawet przypraw możesz łatwo przygotować ozdoby świąteczne do zawieszenia na choince. Wysuszone plasterki cytryny lub pomarańczy, laski cynamonu i gwiazdki anyżu mogą zostać zestawione z zielenią drzewek na zewnątrz, zawieszone w formie naturalnej girlandy lub przyczepione do sznurów światełek.
  1. Świąteczne dekoracje na stole – Liście ostrokrzewu to ciekawy motyw świąteczny. Gałązki z charakterystycznymi listkami i czerwonymi kulkami pojawia się na świątecznych serwetkach, obrusach, zastawie stołowej, porcelanie, ceramice czy tekstyliach. Obok ostrokrzewu równie popularna jest jemioła.

Elementy dekoracyjne w postaci choinek, świece i naturalne ozdoby to najprostszy sposób na uzyskanie wyjątkowego efektu. Zapraszamy do salonów Parku Handlowego MRYWILSKA 44, gdzie kupicie wszystko, aby klimat waszego domu był przytulny, ciepły i świąteczny.

Choinki małe i duże, zielone a nawet białe dostępne w Mrówce.

Leśny skrzat pomoże w wyborem choinki w JYSK

Stojak choinkowy z pojemnikiem w Mrówce za 79,90 zł

Szeroki wybór oświetlenia swojego domu, choinki znajdziesz w Mrówce

Gwiazda świecąca w Prestiżowym Domu

Świeczki, świeczniki, lampiony z motywem świątecznym dostępne w JYSK

Świąteczny wieniec oprószony śniegiem – Prestiżowy Dom

Wianek na drzwi JYSK

Świąteczna dekoracja JYSK w cenie 17,50 zł

Szeroki wybór bombek, zawieszek, łańcuchów, lampek i dodatków do choinki w Mrówce

Ciepłe koce z reniferami Mrówka

Liczne dekoracje świąteczne na stół i nie tylko oraz sztuczny śnieg do kupienia w Mrówce

Świąteczna inspiracja od Mrówki

Opakowania na prezenty, torebki różne rodzaje – Mrówka

Wianek świąteczny z miejscem na świece do położenia na wigilijnym stole – Prestiżowy Dom

Bombki w kolorze świątecznym do kupienia w Prestiżowym Domu

Ledowe choineczki- lampki- Prestiżowy Dom

Prestiżowy Dom od zawsze zachwyca inspiracjami świątecznego stołu 🙂

Drewniane renifery i pasująca zastawa stołowa w duchu hygge – Prestiżowy Dom

Sympatyczne skrzaty, poduszki dekoracyjne z reniferem, kubki z motywem świąt znajdziecie w JYSK

Solidne sanki drewniane z metalowymi płozami w Mrówce 149 zł.
W Mrówce także szeroki wybór zawieszek, bombek, łańcuchów, dekoracji świątecznych, sztucznych kwiatów, poduszek dekoracyjnych z motywem świątecznym, a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. Przygotuj się z nami do Świąt!

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI