Szanowni klienci uprzejmie informujemy, iż market budowlany PSB Mrówka z asortymentem dla domu i ogrodu jest znów otwarty PN-PT w godzinach 9-19.
W trosce o najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo naszych Klientów publikujemy oświadczenie salonu Mrówki dostępnego na FB. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

PSB Mrówka

“W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego od 14 marca 2020 r., w trosce o naszych Klientów oraz personel w sklepie Mrówka w Praku Handlowym MARYWILSKA 44 wprowadziliśmy następujące zmiany organizacyjne:

  1. Przy informacji umieściliśmy pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk. Prosimy o skorzystanie z płynów przed rozpoczęciem zakupów
  2. Informujemy , iż przeprowadzamy dezynfekcje powierzchni dotykowych, m.in.: wózków, blatów itp.
  3. Prosimy o zachowanie odległości 1,5 metra od drugiej osoby/klienta oraz od personelu sklepu
  4. Dla ochrony zdrowia ograniczyliśmy liczbę klientów, którzy mogą jednocześnie przebywać w sklepie.
  5. Nie przyjmujemy zwrotów towarów. Znosimy uprzedni termin zwrotu towaru do 14 dni. Zwrotu towarów zakupionych od 14.03.2020 można dokonać w terminie późniejszym.
  6. Prosimy o korzystanie , jeśli to możliwe z płatności bezgotówkowych : karta, aplikacja mobilna . Limity płatności bez konieczności wprowadzenia PIN-U zostały zwiększone do 100 zł

Dziękujemy za zrozumienie”

Przypominamy również, że w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 działają normalnie: dyskont spożywczy Biedronka, salonik prasowy Świat Prasy oraz apteka Magnolia.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI