W Parku Handlowym MARYWILSKA 44 otwarty został salon VISION PERFECT, który w swoim asortymencie posiada wysokiej jakości oprawy okularowe kolekcji damskiej, męskiej i dziecięcej, a także soczewki kontaktowe i okulary przeciwsłoneczne. W ofercie salonu znajdziecie Państwo produkty czołowych polskich producentów, takich jak: Kenchi, Passion, Magnetic, Solano, Anne Marii, Moiss, Belutti czy Dek Opitica. Nie brakuje też topowych zagranicznych marek, wśród których wymienić należy: Ray Ban, Vogue i Guess.

W salonie VISION PERFECT możecie Państwo skorzystać z profesjonalnego badania wzroku, które wykona lekarz okulista z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu okulistycznego. Lekarz okulista jest do Państwa dyspozycji w piątki w godz. 14:00-17:00 oraz soboty w godz. 10:00-15:00. W salonie będzie można też skorzystać z usług serwisowych i napraw pogwarancyjnych kupionych produktów.

Salon VISION PERFECT w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 to trzecia placówka tej sieci w Polsce. Dwie pozostałe znajdują się w Sochaczewie oraz Ząbkach. W obu miastach, w salonach VISION PERFECT są dostępne badania wzroku finansowane przez NFZ.

Zapraszamy do salonu VISION PERFECT w Parku Handlowym MARYWILSKA 44.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI