Szanowni klienci uprzejmie informujemy, że salon z wyposażeniem łazienek Jeta jest otwarty. Salon jest czynny PN-PT: 9-17 oraz w sobotę 9-14.
Warto śledzić na bieżąco stronę  www.jeta.pl

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z dwoma akcjami online specjalnie stworzonymi przez markę Jeta, które opisane są na jej FB
Gorąco polecamy wziąć w nich udział.

“Przełom marca i kwietnia w JETA to 2 akcje:

  1. Pod hashtagiem #czasnaTwojalazienke
  2. Nowa łazienka na wiosnę

Pierwsza akcja – to dobry czas na Twoją łazienkę

To cykl inspiracyjny, który rozpoczniemy już niedługo. Chcemy przeprowadzić go zdalnie z myślą o osobach i firmach szykujących się do zmian w łazience. Będzie mowa o tym, jak można planować, będzie o kolorach we wnętrzu, przewidujemy też pewną niespodziankę.

Druga akcja – nowa łazienka na wiosnę

Ogłosiliśmy ją z myślą o osobach, które muszą lub powinny przeprowadzić remont łazienki. Mamy na myśli m.in. przyszłych rodziców, którzy przygotowują mieszkanie na powitanie nowego członka rodziny. Mamy na myśli osoby, które zaciągnęły pożyczki na remont i powinny pokazać w banku zdjęcia mieszkania po remoncie. Chcemy także sprawnie zrealizować złożone dotąd zamówienia. Dla tego celu salony łazienek JETA pracują od poniedziałku do soboty.

Jesteśmy dostępni online, telefonicznie a jeśli sytuacja tego wymaga, również na miejscu w salonie.

Działamy z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i jesteśmy otwarci na to, z czym zwracają się do nas obecni i przyszli Klienci. Mamy nadzieję, że działania JETA wpłyną pozytywnie na tegoroczną wiosnę w remontowanych domach, mieszkaniach i firmach.

Życzymy Wam dużo zdrowia i zachęcamy do kontaktu, szukania inspiracji, planowania pomieszczenia.”

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI