Oświetlenie kuchenne to bardzo ważny element wyposażenia zarówno przestronnej jak i małej kuchni. Bez dobrego oświetlenia blatów kuchennych czy wyspy trudno będzie o efektowną pracę przy codziennym przyrządzaniu posiłków.

Specjaliści AT Oświetlenie znajdującego się w Parku Handlowym Marywilska 44 doradzą jakiego rodzaju oświetlenie  najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni. W przypadku, kiedy chcemy doświetlić obszar kuchenny, możemy zastosować lampy wiszące, plafony czy lampy kierunkowe. Istotną sprawą są także oprawy do zabudowy umieszczane pod szafkami kuchennymi czy montowane w meblach. Bardzo dobrze w kuchni sprawdzają się również taśmy LED, dzięki którym zużycie energii znacząco spada. Jeżeli tylko metraż na to pozwala korzystnie wyglądają również wszelkie systemy szynowe, pozwalające na dowolne rozlokowanie reflektorów kierunkowych. Oświetlenie powinno ładnie i efektownie wyglądać, w końcu w kuchni spędzamy dużo czasu lecz nie zapominajmy, że przede wszystkim powinno być funkcjonalne.

Poniżej kilka propozycji kuchennego oświetlenia od AT Oświetlenie.

Serdecznie zapraszamy od odwiedzenia salonu AT Oświetlenie w naszym kompleksie handlowym codziennie w godzinach od 10.00 do 19.00.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI