Wygodny dom to taki, w którym nie mieszkańcy i goście nie muszą się zastanawiać nad każdym krokiem, aby czegoś w nim nie zniszczyć czy nie zaburzyć harmonii jego wystroju. W komfortowym domu każdy element wykończenia ma służyć mieszkańcom i ich bliskim. To nie Oni muszą dostosowywać się do różnych pomysłów aranżacyjnych czy do specyfiki zastosowanych materiałów. Dlatego dla komfortu domu tak ważna jest odpowiednio dobrana i starannie wykonana podłoga. Aby połączyć funkcjonalność z estetycznym wyglądem i trwałością, wybierz drewniane podłogi, które oferuje firma ROMAX w swoim salonie w Parku Handlowym MARYWILSKA 44. Znajdziesz tu wiele ciekawych propozycji znanych i cenionych na rynku producentów.

Ofertę sklepu ROMAX w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 stanowią najlepsze panele podłogowe imitujące podłogę z drewna czyli panele laminowane, ale również panele drewniane typu deska barlinecka.

Firma od lat stawia na jakość i przekonuje swoich klientów, że warto zainwestować w dobre panele laminowane, których nie powinno porównywać się z ich dużo tańszymi zamiennikami. Wiele lat temu ROMAX postawił na sprawdzone marki na rynku laminatów i nieustannie dąży do zwiększania świadomości nabywców w zakresie zalet takich paneli.

OFERTA – PODŁOGI