Wybór odpowiednich drzwi to nie lada wyzwanie. Podstawą sukcesu designerskiego we wnętrzach jest spójne jego wykończenie.
Dlatego też na etapie wybierania drzwi do domu czy też mieszkania nie ma miejsca na przypadkowe i nieprzemyślane decyzje.
Drzwi zwykle służą nam przez wiele lat. Ich wysoka jakość bezpośrednio przekłada się na ich długie użytkowanie, więc abyśmy byli z nich zadowoleni kluczowa powinna być właśnie dla nas ich jakość.

Podczas, gdy drzwi zewnętrzne mają za zadanie zapewnienie nam poczucia bezpieczeństwa i ochrony naszego mienia, to drzwi wewnętrzne powinny być eleganckie, estetyczne i dopasowane do naszego stylu. W salonie Romax znajdziecie wysokiej jakości drzwi od najlepszych rodzimych i europejskich producentów. Dodatkowo salon oferuje bezpłatną pomoc doświadczonych specjalistów i architektów, którzy na podstawie licznych szkoleń i wykonanych projektów zaproponują najlepsze rozwiązania aranżacyjne.

Wybierając drzwi proponujemy  także zwrócić uwagę uwagę na ich kolor i design. Drzwi wewnętrzne mogą dominować w wystroju lub być tylko akcentem tj. rzucać się w oczy lub subtelnie wtapiać w tło. Wszystko zależy od waszych preferencji. Doradcy w Romax służą pomocą i w razie potrzeby dobiorą drzwi tak, aby stały się integralną częścią waszego wnętrza.

Zapraszamy do salonu z drzwiami i podłogami – Romax! Szeroka oferta czołowych producentów drzwi sprawia, iż firma Romax jest liderem wyposażenia wnętrz w Warszawie.
W salonie w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 znajdziesz drzwi od topowych producentów takich jak: Lagrus, JAGDOR, POL-SKONE, PORTA, DRE, ASILO i wiele innych.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI