Zgodnie z harmonogramem przebiegają prace przy rozbudowie kompleksu handlowego pn. Wodny Park Handlowy MARYWILSKA 44.
W dniu dzisiejszym  zapytaliśmy o aktualny przebieg prac Piotra Tarasa – Członka Zarządu spółki MARYWILSKA 44 Sp. z o.o., która jest inwestorem Wodnego Parku Handlowego MARYWILSKA 44.

Na budowie prace nabrały tempa – montaż prefabrykowanej konstrukcji Wodnego Parku Handlowego MARYWILSKA 44 posuwa się w zawrotnym tempie. Dopiero teraz widać, jak szybko rośnie budynek i jak duży postęp prac jest każdego dnia.  Wcześniej, gdy elementy konstrukcji były w produkcji, realizacja prac ziemnych w tym wykonanie uzbrojenia terenu w sieci i instalacje, przygotowanie podbudowy i warstw podposadzkowych hali, dróg dojazdowych, parkingów oraz innych jakże istotnych prac związanych z zagospodarowaniem terenu, nie robiły aż takiego wrażenia jak obecne efekty robót.  Przy zachowaniu aktualnego zaangażowania ekip wykonawczych w budowę, jestem spokojny o dotrzymanie założonego terminu realizacji inwestycji – w tym roku Wodny Park Handlowy MARYWILSKA 44 będzie na pewno otwarty – mówi Piotr Taras.

Powstający park handlowy zdywersyfikuje istniejącą ofertę modową znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego MARYWILSKA 44,  proponując artykuły dla domu, zapewniając strefę rekreacyjno-sportową, a także możliwość realizacji hobby.
Specyfika Białołęki, jej błyskawiczny rozwój oraz bezpośrednie otoczenie przez ogromne inwestycje mieszkaniowe, wymusza wręcz wzbogacenie tego miejsca o ofertę dla ludzi wyposażających swoje mieszkania. Nie zabraknie również sektora  gastronomii, zarówno w postaci restauracji, jak i kawiarni oraz chill-out barów. Kluczowi najemcy poza operatorem Fun Parku, będą rozpoznawalnymi markami m.in. z segmentu dom i ogród.

 

 

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI