Tylko 6-7 grudnia 10% dodatkowego rabatu na całe zakupy! 

To nie lada gratka, dla tych którzy zaczynają kompletować dekoracje świąteczne i mają w planach zakup ręczników, cieplejszej kołdry, akcesoriów do łazienki.
W najnowszej gazetce ważnej do 18 grudnia znajdziemy rabat na wszystkie ręczniki z serii Gold. To ponad sto artykułów z czystej bawełny, które z pewnością docenią świąteczni goście. Przytulne kołdry, pościele, poduszki, to kolejna zrabatowana propozycja od sklepu. Zapraszamy do JYSK nie tylko po dekoracje świąteczne, salon w Parku Handlowym Marywilska 44 przygotował moc rabatów, z których warto skorzystać, póki jest czas. Szczegóły w gazetce.

 

JYSK jest międzynarodową siecią handlową, która sprzedaje „wszystko do domu”. W swojej ofercie posiada artykuły do kompleksowego wyposażenia salonu, sypialni, jadalni łazienki czy biura. Skandynawska marka słynie z szerokiego asortymentu mebli, dodatków i artykułów dekoracyjnych. W sklepie znajdziecie duży wybór stołów i krzeseł, łóżek sypialnianych i materacy, szaf, regałów, tekstyliów oraz artykułów dekoracyjnych, które pozwolą ozdobić dom i stworzyć stylowe skandynawskie wnętrze.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI