W salonie Romax z kompleksowym wyposażeniem wnętrz wystartowała nowa promocja podłóg Quick-Step Vinyl. Promocja -15% na kolekcję Pulse Click oraz Rigid Puls z pewnością ucieszy osoby poszukujące solidnych podłóg, które będą służyć przez lata. Posadzki cechują się nie tylko prostym i łatwym montażem, ale są też odporne na zarysowania i występują w różnych kolorach.

Dzięki podłogom winylowym Quick-Step, ich naturalnemu wyglądowi i emanującemu z nich charakterystycznemu ciepłu rozjaśnisz swój dom. Chodzenie po podłogach winylowych Quick-Step jest przyjemnym doświadczeniem. Ich naturalne wzory przyciągają wzrok, są miękkie i ciepłe w dotyku, a dzięki ich wydajności akustycznej można pozbyć się również niechcianego hałasu, jaki wywołują buty na obcasie, obuwie sportowe czy też zwierzęce łapy.

Podłogi Quick-Step można układać na instalacji ogrzewania podłogowego. Dodatkowo posadzki winylowe mają bardzo niewielką grubość i charakteryzują się łatwym montażem (dzięki opatentowanemu przez firmę systemowi zatrzaskowemu Uniclic Multifit).

Zapraszamy do salonu Romax w Parku Handlowym MARYWILSKA 44, który posiada szeroką gamę podłóg winylowych, które nadają się do wszystkich celów i pasują do każdych okoliczności. Wszystkie rodzaje promocyjnych podłóg wyposażone są w zewnętrzną warstwę ochronną, dzięki której przez wiele lat zachowają swój dobry wygląd.
Posadzki nie tylko będą wyglądały pięknie, ale również dzięki wysoce zaawansowanej technologii: Stain & Scratch Guard, posiadają odporność na trwałe zaplamienia i są bardziej odporne na mikro-zarysowania.

Promocja trwa do 02.03.2020 roku.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI