Już 26 maja Dzień Matki. Co podarować ukochanej mamie w dniu jej święta? Mamy dla Was szereg najlepszych propozycji, które znajdziecie w sklepach w Parku Handlowym MARYWILSKA 44.

Dzień Matki to wyjątkowe święto, podczas którego możemy choć w małym stopniu odwdzięczyć się swojej mamie za jej miłość, ciepło i troskę, którą obdarza nas każdego dnia. Warto zatem przygotować dla niej wyjątkowy prezent, który bez wątpienia przyniesie jej wiele radości. W poszukiwaniu natchnienia zachęcamy was do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami upominków.

Ramka na zdjęcia

Ramka na zdjęcia po umieszczeniu w niej szczególnej fotografii będzie nie tylko pięknym prezentem, ale też dowodem pamięci i dekoracją uwieczniającą niezapomniane wspomnienia.

Wazon na kwiaty lub las w słoiku

Każda kobieta uwielbia dostawać kwiaty, dlatego  piękny wazon może być idealnym prezentem na Dzień Matki. Będzie to praktyczny prezent, który ucieszy oko i pozwoli w elegancki sposób wyeksponować bukiet świeżych kwiatów od swojej pociechy.

Innym pomysłem na prezent jest las w słoiku, który na pewno podbije serca mam kochających zieleń i dekoracyjne niuanse. Leśną mikrokrainę zamkniętą w niewielkim szklanym naczyniu można kupić lub zrobić samodzielnie.

Szkatułka na biżuterię

Naszą kolejną propozycją na prezent dla mamy jest skrzyneczka do przechowywania biżuterii. Świetnie sprawdzi się w przypadku mam, które kochają błyskotki. Będzie to kolejny bardzo funkcjonalny prezent pozwalający w łatwy i wygodny sposób uporządkować kobiece skarby.

Kącik do relaksu

Mama to jak wiadomo najbardziej zapracowana osoba w każdej rodzinie, dlatego warto zadbać o jej relaks. Można to zrobić przygotowując dla niej kącik do odpoczynku, w którym będzie mogła się zrelaksować po męczącym dniu. Wiele nie trzeba… wystarczy wygodny fotel, koc i kubek ulubionej herbaty.

Dekoracyjne smaczki

A teraz propozycja dla mam, które są miłośniczkami aranżacji wnętrz i lubią dobry design. Dla nich w sklepach w Wodnym Parku Handlowym MARYWILSKA 44 znajdziecie szereg dekoracyjnych smaczków, które nadadzą charakteru wnętrom i wywołają uśmiech na twarzy waszej mamy.

Czas spędzony razem

I na koniec coś, czego żaden prezent nie zastąpi, czyli wspólnie spędzony czas. W tym temacie zapraszamy was i wasze kochane mamy do pierwszego w Warszawie Parku Trampolin Jump Arena. Jest to miejsce rozrywki i rekreacji dla całej rodziny. Znajdziecie tutaj trampoliny, ścieżki akrobatyczne i wspinaczkowe, baseny z gąbkami, trampoliny akrobatyczne, poduchy powietrzne i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy do Parku Handlowego MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce. Nasze propozycje znajdziecie w sklepach: JYSK, Stokki Home, PSB-Mrówka.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI