MIRBUD S.A. rozbudowuje Marywilską 44

MIRBUD S.A. został wybrany Generalnym Wykonawcą rozbudowy kompleksu handlowego – Marywilska 44 na warszawskiej Białołęce. Kontrakt jest na kwotę ponad 43 mln zł brutto.

Wodny Park Handlowy Marywilska 44 w Warszawie to kolejny etap rozwoju spółki Marywilska 44. Na planowanych 12 tys. mkw. powierzchni dostępnych jest 7 tys. mkw. lokali do wynajęcia oraz 3,05 tys. mkw. powierzchni sportowo-rekreacyjnej. Nowy obiekt będzie dysponował dużym i wyjątkowo przestronnym parkingiem na ponad 4,5 tys. samochodów, z którego będą mogli skorzystać odwiedzający go klienci.

Ten kontrakt cieszy mnie szczególnie, dlatego że jest dowodem na rozwój naszej Grupy Kapitałowej oraz spełnieniem dawanych inwestorom obietnic. Od wielu lat zapowiadaliśmy rozbudowę kompleksu handlowego Marywilska 44, z ustaleniem konkretnego terminu realizacji tej inwestycji czekaliśmy m.in. do umocnienia się marki istniejącego już Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 oraz rozpoczęcia zapowiadanych w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji mieszkaniowych i dzisiaj mogę powiedzieć Państwu, że planowana rozbudowa stała się faktem. – podkreśla Jerzy Mirgos, Prezes Zarządu MIRBUD S.A.

Planowany termin zakończenia inwestycji i otwarcie Wodnego Parku Handlowego Marywilska 44 na warszawskiej Białołęce to IV kwartał 2017 roku. Obecnie Marywilska 44 prowadzi proces komercjalizacji parku handlowego. Poszukuje partnerów biznesowych zainteresowanych wynajęciem powierzchni handlowych zaczynających się od 100 mkw.

Projekt ten jest odpowiedzią na potrzebę rozszerzenia oferty dla klienta nie tylko w związku z zakupami, ale również w związku z różnymi możliwościami realizacji swoich hobby, uprawiania sportu lub choćby spędzenia czasu. Nie zabraknie gastronomii, zarówno w postaci restauracji, jak i kawiarni oraz chill-out barów. Nasi kluczowi najemcy, poza operatorem Fun Parku, będą rozpoznawalnymi markami z segmentu dom i ogród oraz rtv agd. W obiekcie pojawi się także sieciowy anchor sportowy – dodaje Małgorzata Konarska, Prezes Zarządu Marywilska 44, Spółki wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej MIRBUD S.A.

 

 

 

POWRÓT