W czerwcu br. w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 otwarta zostanie Papugarnia Carmen. Na powierzchni 314,5 m2 będzie można zobaczyć z bliska najpiękniejsze papugi świata. Obecność Papugarnii Carmen wzbogaca ofertę rozrywkowo-rekreacyjną Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44, zapewniając jego klientom unikalne i zróżnicowane atrakcje.

Park Handlowy MARYWILSKA 44 oferujący głównie asortyment wyposażenia wnętrz i ogrodów, wraz z Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 tworzą jeden z największych kompleksów handlowych w Warszawie. Obiekt, w którym znajduje się też największy w Warszawie Park Trampolin JUMP ARENA, poszerza ofertę rozrywkową skierowaną do dzieci, młodzieży i dorosłych o Papugarnię Carmen. Będzie to unikalna atrakcja oraz doskonałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Otwarcie papugarnii planowane jest na 4 czerwca 2019 roku.

W Papugarnii Carmen zgromadzonych będzie kilkadziesiąt papug należących do 30 różnych gatunków. Na miejscu będzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o tych pięknych, tropikalnych ptakach, poznać ich zwyczaje oraz obserwować je z bardzo bliska. Papugi będą swobodnie latały na powierzchni 314,5 m2 pomiędzy zwiedzającymi, którzy będą mieli możliwość ich pogłaskania. Ponieważ ptaki są przyzwyczajone do kontaktu z człowiekiem, w wizytach w papugarnii będą mogły uczestniczyć również małe dzieci. W papugarnii będzie też można zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka oraz uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach i warsztatach edukacyjnych.

MARYWILSKA 44 – miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi

Kompleks Handlowy MARYWILSKA 44 jest miejscem przyjaznym rodzinom z dziećmi. Z jednej strony ze względu na niezwykle bogatą ofertę zakupową – w Centrum znajduje się ponad 1400 sklepów i punktów usługowych, oferujących modę damską i męską, ciążową oraz artykuły dziecięce. Z drugiej strony, w obu obiektach można miło i aktywnie spędzić czas z rodziną. Na terenie Centrum do dyspozycji najmłodszych jest klimatyczna, kolorowa i nowocześnie urządzona sala zabaw FIGLARIUM, dla dorosłych świetnie wyposażony klub fitness – Energy Fitness Club. Z kolei w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 znajduje się największy w stolicy Park Trampolin JUMP ARENA.

Dla nas oferta rozrywkowa jest równie ważna, jak handlowa, dlatego zdecydowaliśmy się ją poszerzyć o Papugarnię Carmen, która bez wątpienia będzie wspaniałą atrakcją dla naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że podczas rodzinnych zakupów ważna jest też chwila wytchnienia i papugarnia będzie właśnie takim miejscem, w którym klienci będą mogli zrelaksować się i odpocząć – mówi Małgorzata Konarska, prezes MARYWILSKA 44 sp. z o.o.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI