Nowoczesne wzornictwo i atrakcyjne artykuły wnętrzarskie – wszystko w super promocyjnych cenach! W salonie STOKKI HOME w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 kupujący mogą liczyć na wyjątkowe promocje. Do 23 grudnia rabaty na cały asortyment wynoszą aż 50 procent!

Salon STOKKI HOME w Wodnym Parku Handlowym MARYWILSKA 44 zajmuje powierzchnię ok. 535 mkw. Oferuje unikatowe produkty z sektora wyposażenia wnętrz w cenach dużo niższych od tradycyjnych. Są to zarówno meble, oświetlenie oraz dodatki, dzięki którym wnętrza nabierają niepowtarzalnego wyrazu.
Asortyment adresowany jest do wszystkich miłośników nowoczesnego designu, dla których ważna jest jakość w atrakcyjnej cenie, począwszy od awangardowej stylistyki, miłośników tradycji, jak i osób, które podążają za nowoczesnością. Zróżnicowane i bogate zestawy wyposażenia oraz dodatków wnętrzarskich sprawiają, że każdy pasjonat pięknych wnętrz znajdzie tutaj coś dla siebie.
Wyjątkowa oferta sklepu pobudza kreatywność oraz inspiruje do tworzenia oryginalnych aranżacji. Dla kupujących duże znaczenie ma również fakt, że sklep współpracuje z profesjonalistami, którzy zawsze chętnie doradzą, w jaki sposób nieszablonowo urządzić́ mieszkanie lub dom. W ofercie sklepu bardzo często pojawiają się również krótkie i niepowtarzalne serie. Warto więc być czujnym i często do niego zaglądać.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na zakupy!

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI