Pierwszy w stolicy Park Trampolin Jump Arena zostanie otwarty 25 listopada w Wodnym Parku Handlowym MARYWILSKA 44. To nowe atrakcyjne miejsce na rekreacyjnej mapie Warszawy.

Jump Arena Parki Trampolin to sieć parków trampolin i centr rozrywki dla całej rodziny. Znajdują się one już w Poznaniu i Toruniu a teraz przyszła kolej na Warszawę. Park Trampolin Jump Arena w Wodnym Parku Handlowym MARYWILSKA 44 zajmie łącznie powierzchnię 2,5 tysiąca mkw. Będzie to największy taki obiekt w Polsce.

Jump Arena daje nieograniczone możliwości treningu różnych dyscyplin sportu, poprawy kondycji i zadbania o dobry wygląd. Oferta skierowana jest do szukających rozrywki i zabawy niezależnie od wieku i płci, zarówno amatorów, jak i zawodowców. To również dobre miejsce dla zabawy z przyjaciółmi, czy świętowania urodzin.

W Wodnym Parku Handlowym MARYWILSKA 44 czekają na nas: trampoliny, ścieżki akrobatyczne i wspinaczkowe, baseny z gąbkami, trampoliny akrobatyczne, poduchy powietrzne i wiele, wiele innych atrakcji.

Zapraszamy już 25 listopada całe rodziny! Dajmy się zaskoczyć!

 

 

 

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI