A-T Oświetlenie to kolejny sklep, który od 17 lutego br. zacznie działać na terenie Wodnego Parku Handlowego MARYWILSKA 44.

W sklepie znajdziecie Państwo bogaty wybór lamp, żyrandoli i kinkietów. Wśród oferowanych produktów królują lampy sufitowe, wiszące, podłogowe i ścienne. Nie brakuje również oświetlenia zewnętrznego, w tym lamp ogrodowych, reflektorów i zestawów solarnych.

Ciekawy wybór lampek biurkowych pozwoli urządzić kącik do nauki dla najbardziej wymagających i pilnych uczniów. Z kolei asortyment oświetlenia sypialnianego, pozwoli stworzyć niepowtarzalny i romantyczny klimat zgodny z najnowszymi trendami.

Asortyment salonu A-T Oświetlenie sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach i podkreśli ich wyjątkowy charakter. Uzupełni główne źródła światła i sprawi, że będziemy czuć się komfortowo we własnym wnętrzu.

W sklepie nie zabraknie inspiracji i rozwiązań, które pozwolą wprowadzić nowe promienie światła zwiastujące zbliżającą się wiosnę.

Serdecznie zapraszamy na zakupy w godz. 10-19.

A-T Oświetlenie należy do Przedsiębiorstwa Handlowego A-T S.A, które działa na polskim rynku od 27 lat i jest jednym z największych producentów oświetlenia w Polsce. Obecnie posiada ponad 100 placówek w całym kraju, które zajmują się zarówno sprzedażą hurtową, jak i detaliczną.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI