Papugarnia Carmen i Park Trampolin Jump Arena to dwa wyjątkowe miejsca, które można odwiedzać całą rodziną. Szczególnie warto wybrać się do nich w czasie przedświątecznej gorączki. Oprócz licznych atrakcji przewidzianych dla dzieci, rodzice będą mogli złapać oddech i odpocząć od zakupów. Papugarnia i Jump Arena to nasze dwie propozycje na spędzenie luźnego czasu z rodziną.

Papugarnia Carmen

Zwiedzający spacerują pośród kolorowych ptaków, mogą je karmić kupionym na miejscu ziarnem.
Co chwila jakaś papużka siada nam na ramieniu, zagląda do kubeczka, próbuje delikatnie podskubywać. Papug jest tu ponad 130 różnych gatunków. Wśród nich wielkie ary, gadatliwe żako, zwinne kakadu, nimfy, aleksandretty, amazonki, afrykanki, rudosterki i wiele innych. Te cudowne ptaki latają swobodnie po powierzchni 300 m kw.

Godziny otwarcia w okresie świąteczno-noworocznym*:

24 grudnia (Wigilia)  – 10.00-14.00
25 i 26 grudnia (Boże Narodzenie) NIECZYNNE
31 grudnia (Sylwester) – 10.00-16.00
1 stycznia (Nowy Rok) NIECZYNNE

*Podane godziny mogą ulec zmianie. Dla pewności sprawdź FB Papugarni

Jump Arena

To miejsce przeznaczone dla amatorów mocnych wrażeń. Jump Arena dysponuje m. in. trampolinami, ścieżkami akrobatycznymi, basenami z gąbkami. Park Trampolin Jump Arena jest połączeniem niczym nieskrępowanej dobrej zabawy z porządną dawką aktywności fizycznej. Spędzony aktywnie tutaj czas, to gwarancja dobrej rozrywki dla całej rodziny, czy grupy przyjaciół.

Godziny otwarcia w okresie świąteczno-noworocznym:

24 grudnia (Wigilia)  NIECZYNNE
25 grudnia (Boże Narodzenie) NIECZYNNE
26 grudnia ( Drugi Dzień Świąt) – 12.00-20.00
31 grudnia (Sylwester) – 9.00-14.00
1 stycznia (Nowy Rok) – 12.00-20.00

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI