W dniu 20 marca br. odbyły się obrady Jury konkursu MARYWILSKA 44 DESIGN ACADEMY dla projektantów i architektów wnętrz. Do konkursu zgłoszono ponad 30 projektów przestrzeni dziennej i wypoczynkowej z wykorzystaniem najnowszych trendów 2018 uwzględniających minimum jedną z tendencji takich jak: kolory, tekstylia, dekoracja ścian. Nagrodą główną w konkursie jest wyjazd na Międzynarodowe Targi Designu w Mediolanie SALONE DEL MOBILE.MILANO 2018.

Wybór najlepszego projektu nie był prosty, gdyż wszystkie prace konkursowe odznaczały się unikatowym charakterem i wymagały od autorów indywidualnego podejścia. Zróżnicowana stylistyka, wykorzystanie różnorodnych faktur i materiałów oraz wprowadzenie kolorów do wnętrz to elementy, które zgodnie z założeniami konkursu królowały w nadesłanych projektach.

Prace spotkały się z wielkim uznaniem Jurorów. Po długich dyskusjach i wnikliwych analizach udało się podjąć ostateczną decyzję. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas spotkania inaugurującego cykl dyskusji wokół tematów z zakresu dekoracji wnętrz MARYWILSKA 44 DESIGN ACADEMY, które odbędzie się 21 marca br. w nowo otwartym Wodnym Parku Handlowym MARYWILSKA 44.

Jury obradowało w następującym składzie:

Przewodnicząca Jury Małgorzata Konarska – Prezes Zarządu MARYWILSKA 44 Sp. z o.o.

Magdalena Frączak – Wiceprezes Zarządu JETA

Krzysztof Przybysz – Prezes Zarządu Grupa Stalko, PSB Mrówka

Monika Falk – Partner w Agencji BCMFD Communication – firmie koordynującej przebieg konkursu

Aleksandra Semionowicz – Koordynator ds. projektów marketingowych MARYWILSKA 44 Sp. z o.o.

Organizatorem konkursu MARYWILSKA 44 DESIGN ACADEMY jest MARYWILSKA 44 Sp. z o. o.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI