Już dziś, 20 listopada otwarcie nowego salonu z wyposażeniem wnętrzPrestiżowy Dom w Parku Handlowym MARYWILSKA 44.
Prestiżowy Dom, to miejsce stworzone w klimacie nowoczesnego wzornictwa mebli, artykułów dekoracyjnych od najlepszych projektantów z całego świata. Filozofia marki oparta jest na designerskich meblach oraz dodatkach, które mają być przede wszystkim funkcjonalne, trwałe, o najwyższej jakości. Nie od dziś wiadomo, że niebanalne wykończenie i współczesne wzornictwo podkreślają charakter wnętrza, natomiast wysoka jakość przedmiotu przekłada się na komfort i ergonomiczne użytkowanie przez lata. Dopełnieniem aranżacji będzie z pewnością dostępne w salonie oświetlenie. Oprócz niezbędnego światła, znajdziemy mnóstwo dodatków dekoracyjnych, wyjątkowe tkaniny, zaskakujące drobiazgi, które stworzą niepowtarzalny klimat w każdym mieszkaniu.
Jesteśmy przekonani, że miłośnicy nowoczesnego designu pokochają to miejsce!
Na powierzchni blisko 535 m² klienci znajdą unikatowe produkty w atrakcyjnej cenie. Marka powstała z myślą o nich, dlatego już od wejścia do salonu aranżacje inspirują i pobudzają kreatywność odwiedzających. Warto jednak być czujnym, bo często w ofercie pojawiają się pojedyncze i trudno dostępne artykuły, a wtedy obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Z okazji otwarcia Prestiżowy Dom przygotował mnóstwo niespodzianek.

Od środy (20.11) do niedzieli włącznie (24.11) do zakupów będzie udzielany rabat.
Akcja „zbuduj sobie rabat”, będzie polegała na naliczeniu 10% rabatu przy zakupie 2 rzeczy, 20% przy zakupie 3 i 30% rabatu przy zakupie 4 rzeczy. 30% to rabat maksymalny. Ponadto dla pierwszych 10 klientów salon przygotował upominek do zakupów.
Dodatkowo od środy do niedzieli odbędzie się loteria paragonowa. Wygrywa jeden paragon. Losowanie już w tę niedzielę 24.11 o godzinie 17.

Zapraszamy do odwiedzenia także strony sklepu na Facebooku

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI