Do grona najemców Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 dołączył Bike Moto Center, który zajął miejsce po zamykającej swoje sklepy Abrze. Obok PSB Mrówka i Jysk, BMC będzie kolejnym najemcą – kotwicą  tego obiektu.
BMC to marka stworzona przez firmę ROMET Arkus, oferująca nie tylko produkty tego znanego na polskim rynku od lat producenta, ale również artykuły takich marek jak BMX, Monteria, Merida, ZIPP, QUAD czy odzież specjalistyczną MODEKA i FORCE.

Na prawie 1100 m2 Bike Moto Center zaoferuje nie tylko pełen asortyment rowerów, motorowerów i specjalistycznych akcesoriów, w tym odzieży i obuwia, ale również sprzętu do skatingu. W salonie będzie można przetestować rower, wsiąść na skuter, przymierzyć odzież rowerową, outdoorową czy motocyklową. A wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze. Klienci znajdą tutaj także części, akcesoria rowerowe i motocyklowe. Ponadto będzie prowadzony również SERWIS.

Otwarcie planowane jest w lutym 2020 roku.

Kompleks Handlowy MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce posiada także strefę rozrywki w postaci jednego z największych w mieście Parków Trampolin JUMP ARENA, siłownię Energy Fitness Club oraz salę zabaw dla dzieci FIGLARIUM i Papugarnię Carmen.