Kompleks Handlowy MARYWILSKA 44 zyskał nowego najemcę z branży wyposażenia sypialni. Obecny na warszawskim rynku od ponad 20 lat Dobry Sen został stworzony, aby zapewnić komfortowy i wygodny sen nawet najbardziej wymagającym osobom. Nowy sklep jest uzupełnieniem oferty obiektu, w którym można w jednym miejscu zrobić zakupy z sektora wyposażenia wnętrz.

Przestronny salon posiada w swojej ofercie łóżka z litego drewna: jesionowego, dębowego, sosnowego, świerkowego czy bukowego. Dostępne są także materace renomowanych marek polskich i włoskich producentów: Senactive, Merita, Falomo oraz stelaże, a wieloletnie doświadczenie pozwala obsłudze doradzić jak wybrać idealne łóżko do sypialni. Łóżka jak i materace na życzenie klienta można zamówić w pożądanym wymiarze.

W Dobrym Śnie klienci zaopatrzą się również w wyjątkowe oświetlenie. Lampy stojące, stołowe oraz nocne charakteryzują niespotykane, często barwne witraże. Lampy wykonywane są ręcznie w pracowniach artystycznych w Polsce. Miłośnicy detalu z pewnością docenią misternie wykonane witraże. Efektowne lampy w witrynie przykuwają wzrok zapraszając do sklepu.

Zapraszamy na zakupy do nowo otwartego salonu już w tę sobotę 19 marca.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI