Każdy dom posiada swój indywidualny charakter. Dzieje się tak ponieważ istnieje nieograniczona ilość wizji idealnego mieszkania. Posiadasz swoją? Jeśli tak, to koniecznie odwiedź Abra w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 i spełnij swoje marzenia.
Poniżej prezentujemy najnowszą ofertę produktową Abra Meble , więc wybieraj w tym, co najbardziej Cię interesuje. Niech Twój dom zachwyca zarówno domowników, jak i inne osoby. Pozwól sobie na fantastyczne zakupy w niskiej cenie z dodatkowym rabatem 10 % !

GAZETKA PRODUKTOWA
(kliknij dwa razy, aby przybliżyć)

Ekspozycja salonu meblowego Abra Meble zajmuje w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 powierzchnię1098 mkw.

Salon meblowy Abra Meble należy do jednej z największych sieci meblowych w Polsce, która obejmuje ponad 100 placówek handlowych. Firma współpracuje z krajowymi producentami mebli, oferując w swoich sklepach szeroki wybór mebli o różnorodnym i nowoczesnym wzornictwie.

Od 2011 roku Abra Meble działa w strukturach międzynarodowej grupy handlowej Steinhoff International Holdings Limited – jednej z największych na świecie firm z sektora wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego. Zajmuje się ona dystrybucją mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz i gospodarstwa domowego oraz produkcją. W skład grupy wchodzą również firmy odpowiedzialne za usługi dostawcze i logistyczne oraz z sektora motoryzacyjnego. Grupa zarządza portfelem kilkunastu marek i prowadzi ponad 6,5 tys. sklepów detalicznych, w tym ponad 2 tys. sklepów z wyposażeniem wnętrz.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI