Park Handlowy MARYWILSKA 44 ma nowe logo. Obiekt oferujący asortyment z sektora „dom i ogród” zlokalizowany jest na warszawskiej Białołęce, w bezpośrednim sąsiedztwie słynnego Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Nowe logo powstało przede wszystkim dlatego, aby podkreślić nowoczesny charakter obiektu oraz celnie eksponować ofertę najemców.

Park Handlowy MARYWILSKA 44 to jednokondygnacyjna, nowoczesna i wielofunkcyjna przestrzeń handlowo-rozrywkowa, oferująca przede wszystkim asortyment z sektora „dom i ogród”. Na 12 tys. mkw. powierzchni najmu zlokalizowanych jest obecnie jedenaście sklepów oferujących produkty wyposażenia wnętrz i artykułów do domu. W gronie najemców są takie rozpoznawalne marki jak m.in.: JYSK, DYWANELLA, ABRA Meble, STOKKI HOME, JETA Łazienki, Galeria Dobrych Mebli, ROMAX, A-T Oświetlenie czy PSB MRÓWKA. W okresie wakacji planowane jest otwarcie sklepu INDIAN MEBLE oferującego meble indyjskie ze szlachetnych gatunków drewna.

Nowe logo Parku Handlowego MARYWILSKA 44 ma za zadanie wyeksponować cechy charakterystyczne marki. Tagline w logo „Dla domu i ogrodu” daje jasny i konkretny przekaz dotyczący asortymentu. Zaś kolorystyka podkreśla nowoczesny styl obiektu, który doskonale wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy.

– Zdecydowaliśmy się na stworzenie nowego logo Parku Handlowego MARYWILSKA 44, ponieważ za jego pomocą chcemy w bardziej celny sposób komunikować rzeczywisty charakter obiektu i jego asortyment. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda nam się skuteczniej dotrzeć do potencjalnych klientów z naszą ofertą, która korzystnie wyróżnia się na tle konkurencji. W naszych sklepach miłośnicy designu znajdą wiele unikatowych mebli i dodatków do wyposażenia i wystroju wnętrz, których próżno szukać w sieciówkach – mówi Małgorzata Konarska, prezes MARYWILSKA 44 sp. z o.o.

Park Handlowy MARYWILSKA 44 powstał w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego MARYWILSKA 44, w którym na 68 000 mkw. jest do dyspozycji klientów ponad 1400 sklepów i punktów usługowych. Oba obiekty tworzą największy w Warszawie kompleks handlowy, którego łączna powierzchnia to 80 000 mkw.

– Zdajemy sobie sprawę z rosnących potrzeb konsumentów, dlatego wszystkie podejmowane przez nas działania w ramach rozwoju kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 zmierzają do tego, aby klienci znaleźli u nas wszechstronną ofertę handlową. Wzbogacenie w głównej mierze modowego asortymentu CH MARYWILSKA 44 o produkty wyposażenia wnętrz i ogrodów dostępne w Parku Handlowym jest strategicznym działaniem spółki, mającym na celu podniesienie pozycji rynkowej całego kompleksu – podsumowuje Małgorzata Konarska.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI