Dla wygody naszych Klientów stacja Veturilo ustawiona została pomiędzy wejściami do CH MARYWYWILSKA 44 oraz Wodnego Parku Handlowego MARYWILSKA 44.

MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. podpisała umowę z firmą Nextbike Polska, która zamontowała stację rowerów Verturilo na terenie kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 pomiędzy wejściem do Centrum Handlowego ( wejście nr 12) oraz nowym obiektem – Wodnym Parkiem Handlowym MARYWILSKA 44, którego otwarcie zaplanowano na 2 grudnia 2017 r.
Rowery miejskie stały się już integralną częścią systemów komunikacji publicznej w największych miastach Polski. Mieszkańcy korzystają z nich na co dzień dojeżdżając do pracy, a także w czasie wolnym i w weekendy. Stacja CH MARYWILSKA 44 jest pierwszą w tym rejonie, najbliższe stacje Veturilo znajdują się w ciągu ulicy Modlińskiej, kilka kilometrów dalej. Dzięki nowej stacji Veturilo i nowym ścieżkom rowerowym powstałym w okolicy pracownicy i klienci zyskają łatwy i przyjemny dojazd do Kompleksu Handlowego.

Warszawski Rower Publiczny Veturilo działa w Warszawie już od ponad pięciu lat. Jest największym i najpopularniejszym systemem rowerowym w Polsce. Od początku jego operatorem jest Nextbike Polska. Do tej pory skorzystano z niego ponad 11 milionów razy, tylko w tym roku rowery zostały wypożyczone 3,5 miliona razy! Dzienny rekord wypożyczeń padł 20 maja tego roku, kiedy jednego dnia rowery wypożyczono 42 228 razy. W systemie Veturilo zarejestrowanych jest już ponad 550 tysięcy użytkowników. Pierwsze 20 minut każdego wypożyczenia jest bezpłatne, a rejestracja zajmuję kilka minut.

Veturilo – Instrukcja obsługi

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI