Nareszcie znowu możemy cieszyć się słońcem i popijać poranną kawę w wygodnym fotelu ogrodowym. Oprócz polecenia super promocji na meble ogrodowe, która startuje dzisiaj, chcemy pokazać Wam 5 nowych, modnych krzeseł ogrodowych, bez których Wasz ogród czy balkon po prostu nie mogą obejść się tego lata! Zanim jednak do nich przejdziemy chcemy zwrócić Waszą uwagę na najnowszą gazetkę promocyjną, w której właśnie startuje promocja “Dni mebli ogrodowych”. Wszystkie artykuły ogrodowe możecie w dniach 0d 19.05 do 23.05 zakupić z rabatem do -50%. Sprawdziliśmy i mamy dla Was dobrą wiadomość – poniżej opisane krzesła także są obecnie w promocji! Wybierając się po krzesła ogrodowe do salonu JYSK w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 wpierw obejrzyj gazetkę, zainspiruj się i zaplanuj przestrzeń zewnętrzną na radosne lato, które nadchodzi!

DNI MEBLI OGRODOWYCh 19-23.05

1. KRZESŁO OGRODOWE ILDERHUSE

W zeszłym roku w asortymencie JYSK pojawiło się krzesło ILDERHUSE w naturalnym kolorze. W tym roku JYSK zdecydował się dodać też wersję czarną! Oba warianty kolorystyczne to super stylowe dodatki do Waszego patio. Dobierzcie do nich stonowaną poduszkę dekoracyjną, aby uzyskać ładne i wygodne wykończenie.

2. KRZESŁO OGRODOWE HAJSTRUP

Druga propozycja to proste, ale stylowe krzesło: HAJSTRUP. To krzesło ogrodowe ma naturalny wygląd, dzięki czemu dobrze komponuje się nawet z kilkoma różnymi stylami. Siedzisko wykonane jest z technorattanu, a rama jest metalowa, dzięki czemu jest bardzo łatwy w utrzymaniu.

3. KRZESŁO OGRODOWE JEKSEN

Jeśli bardziej podobają Wam się lekkie krzesła ogrodowe, JEKSEN będzie dla Was idealne. Te stylowe krzesła ogrodowe można wkładać jedno w drugie, więc ich przechowywanie jest bardzo proste. Pięknie komponuje się ze stołem ogrodowym RAMTEN. JEKSEN jest również dostępny w kolorze czarnym.

4. FOTEL OGRODOWY EDDERUP

Szukacie wygodnego fotela, w którym przy filiżance kawy będziecie mogli cieszyć się porannym słońcem? Poznajcie fotel EDDERUP! Ten fotel jest zarówno super modny jak i piękny.

5. FOTEL OGRODOWY GASSUM

Jeśli lubicie nietypowe meble, fotel ogrodowy GASSUM będzie dla Was odpowiedni! Krzesło wykonane jest z twardego drewna FSC® (FSC® N001715) i ma zieloną metalową ramą. (Wszystkie drewniane meble ogrodowe w JYSK posiadają znak FSC.)

Zapraszamy do skorzystania z oferty salonu JYSK na meble ogrodowe w świetnych cenach!

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI