Większość ludzi lubi relaks na świeżym powietrzu. Stworzenie swojej oazy, która ochroni przed zgiełkiem codziennego dnia. Nie ważne czy to duży ogród, mały balkon czy taras. Każde z nich daje duże możliwości personalizacji swojego miejsca. Świetnym przykładem są meble ogrodowe od JYSK.

Nareszcie znowu możemy cieszyć się słońcem i popijać poranną kawę w wygodnym fotelu ogrodowym. Oprócz polecenia super promocji na meble ogrodowe, która właśnie wystartowała, chcemy pokazać Wam 3 zestawy ogrodowe, bez których Wasz ogród, taras czy balkon po prostu nie mogą obejść się w sezonie wiosna-lato 2022! Zanim jednak do nich przejdziemy chcemy zwrócić Waszą uwagę na najnowszą gazetkę promocyjną, w której znajdziecie świetną ofertę mebli ogrodowych. Artykuły ogrodowe możecie w dniach 0d 11.05 do 24.05 zakupić z rabatem do -50%. Sprawdziliśmy i mamy dla Was dobrą wiadomość – poniżej opisane zestawy także są obecnie w promocji! Wybierając się po zestawy ogrodowe do salonu JYSK w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 wpierw obejrzyj gazetkę, zainspiruj się i zaplanuj przestrzeń zewnętrzną na radosne lato, które nadchodzi!

Świetna oferta mebli ogrodowych 11-24.05

1. Zestaw idealny na ogród (Zestaw wypoczynkowy VONGE 5-miejsc. czarny)

Ten elegancki wypoczynek jest bardzo solidnie wykonany, a czytelna instrukcja pozwala na montaż w zaledwie około 1h w dwie osoby. Dużym atutem są spore poduszki. Dzięki czemu nie musimy martwić się o te dekoracyjne. Materiał nie przyjmuje wody, a jednocześnie jest miły i naturalny w dotyku. Meble lekkie, więc łatwo przestawialne w ogrodzie. Teraz w promocyjnej cenie 3500 za komplet

2. Zestaw idealny na balkon. (Zestaw IDRE Ś45 czarny + 2 krzesła GJERLEV naturalne)

Jeśli bardziej podobają Wam się krzesła ogrodowe w stylu boho, krzesła Gjerlev będą dla Was idealne. Pięknie komponują się ze stolikiem IDRE. Stolik zajmuje mało miejsca i posiada ergonomiczną rączkę pośrodku do przenoszenia. Posiada także pośrodku dziurkę, co w połączeniu z podniesionym rantem idealnie sprawdza się podczas deszczu na balkonie.

3. Zestaw idealny na taras (Zestaw wypoczynkowy YDBY 4 osobowy czarny)

Druga propozycja to prosty, ale stylowy zestaw YFBY raczej tarasowy niż ogrodowy, który nadaje się na nawierzchnie twarde jak i trawnik. Z pokryciem odpornym na opady atmosferyczne, szybkoschnący, bardzo wygodny i łatwy w utrzymaniu. Lekkość konstrukcji i wygoda to jego znak rozpoznawczy. Cena za zestaw w promocji 750 zł

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI