Sklep z oryginalnymi meblami indyjskimi, kolonialnymi i loftowymi w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 zmienił nazwę i logo. Sklep Indyjskie Meble, wcześniej funkcjonował pod nazwą Indian Meble.

W nowym logo sklepu Indyjskie Meble widnieje najbardziej rozpoznawalny i niesamowity zabytek Indii – mauzoleum Tadż Mahal. Budynek to prawdziwa perła architektury i jeden z siedmiu nowych cudów świata. Obecność świątyni Tadż Mahal w nowym logo Indyjskie Meble nie jest przypadkowa bowiem w sklepie znajdziecie Państwo meblowe perełki, których nie dostaniecie w żadnym innym sklepie.

Wszystkie meble wykonywane są ręcznie przez rzemieślników – lokalnych stolarzy i snycerzy, którzy potrafią wyczarować ze szlachetnych gatunków drewna prawdziwe dzieła sztuki meblarskiej. Ich meble są niepowtarzalne i każde z nich nosi w sobie ducha Indii. Większość mebli wykonana jest z niezwykle trwałego palisandru indyjskiego, pochodzącego jedynie z legalnych plantacji.

W sklepie Indyjskie Meble można kompleksowo wyposażyć każde pomieszczenie. W asortymencie znajdziemy m.in.: stoły, krzesła, witryny, kredensy, komody, szafy, regały i biblioteki, stoliki, biurka oraz ławki i skrzynie. Nie brakuje też elementów dekoracyjnych, takich jak lampy, lustra, obrazy, parawany, figurki i posążki.

Serdecznie zapraszamy do sklepu Indyjskie Meble w Parku Handlowym MARYWILSKA 44.

Zdjęcia: Monika Kamińska

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI