W ofercie Galerii Dobrych Mebli w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 znajdziecie Państwo najnowsze kolekcje mebli Dekort. Są to ekskluzywne, klasyczne meble, które podkreślą stylową aurę każdego wnętrza.

Dekort to marka, za którą stoją innowacyjne pomysły i najnowsze technologie. Firma od początku swojego istnienia stawia na wysoką jakość mebli. Ich walory użytkowe, nowoczesny i oryginalny wygląd decydują o ich ogromnej popularności.

Produkty Dekort to szeroka gama mebli m.in. do jadalni, sypialni i pokoju dziennego. Ich forma i budowa urzekają prostotą i kunsztem wykonania. W Galerii Dobrych Mebli aktualnie dostępne są trzy kolekcje mebli Dekort: Dallas, Atlanta oraz Orlando.

Kolekcja Dallas

Kolekcja DALLAS  wykonana jest w całości z sęcznego drewna sosnowego. W kolekcji znajdziecie Państwo wiele ciekawych brył, umożliwiających aranżacje dowolnych przestrzeni. Meble dostępne są w dwóch wybarwieniach: dąb naturalny oraz dąb palony.

Kolekcja Atlanta

Meble z kolekcji ATLANTA dzięki swojemu uniwersalnemu, nowoczesnemu designowi dopasują się do niemal każdego typu wnętrza. Stonowany, zaokrąglony kształt korpusów, akcentowany wyrazistymi elementami, tworzy oryginalną, niepowtarzalną całość.

Kolekcja Orlando

Kolekcja Orlando to nowoczesne meble do współczesnej jadalni oraz salonu. Masywne bryły mebli w  fantastyczny sposób będą współgrać z  wnętrzami o ciepłej i naturalnej kolorystyce.

Serdecznie zapraszamy na zakupy do Galerii Dobrych Mebli w Parku Handlowym MARYWILSKA 44.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI