4 września br. minie 9 lat od otwarcia Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce. Początkowo było to Centrum Hal Targowych, stworzone z myślą o sprzedawcach z Jarmarku Europa mieszczącego się na dawnym Stadionie Dziesięciolecia. Z każdym rokiem Centrum dynamicznie się rozwijało i systematycznie powiększało swoją powierzchnię. Obecnie, wspólnie z Parkiem Handlowym MARYWILSKA 44 tworzą jeden z największych kompleksów handlowych w stolicy. Kompleks liczy w sumie 80 tys. mkw. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 z perspektywy z lotu ptaka.

Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 jest największym centrum handlu hurtowego i detalicznego w Warszawie. Powierzchnia Centrum to 68 tys. mkw., na których mieści się 6 sektorów handlowych z ponad 1400 sklepami i punktami usługowymi oferującymi m.in. odzież, obuwie, galanterię skórzaną, bieliznę, kosmetyki, biżuterię i zegarki. Nie brakuje też sklepów ze specjalnym asortymentem dla hobbystów – w tym w szczególności z wysokiej jakości sprzętem dla wędkarzy. Uzupełnieniem oferty obiektu jest szeroki wybór salonów fryzjerskich, kosmetycznych i perfumerii. Znajdują się tu także: sklep Biedronka, biuro podróży, sklep zoologiczny, apteka, studio tatuażu, kantor wymiany walut, krawiec, jubiler oraz punkt usług kurierskich.

Jednym z atutów Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 jest zróżnicowana oferta gastronomiczna, w której znajdziecie Państwo dana kuchni: tureckiej, amerykańskiej, europejskiej i azjatyckiej. W tym roku – z myślą o klientach – strefa gastronomiczna Centrum została powiększona i zmodernizowana. Gastronomia zyskała nowoczesną i estetyczną przestrzeń konsumpcyjną, a jej oferta wzbogaciła się nowe lokale gastronomiczne, serwujące m.in. sushi, dania z grilla czy pizzę.

Drugi obiekt wchodzący w skład kompleksu to Park Handlowy MARYWILSKA 44. Jest to nowoczesna przestrzeń handlowo-rozrywkowa, oferująca asortyment wyposażenia wnętrz i ogrodów.

Na 12 tys. mkw. powierzchni zlokalizowanych jest obecnie 11 sklepów, a wśród nich najlepsze marki: ABRA Meble, A-T Oświetlenie, DYWANELLA, salon łazienkowy JETA, JYSK, Galeria Dobrych Mebli, PSB Mrówka, STOKKI HOME, ROMAX, Indyjskie Meble, Outletmedia RTV/AGD.

Uzupełnieniem oferty Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 jest atrakcyjna strefa rozrywkowo-sportowa, w skład której wchodzą:

a)    klimatyczna, kolorowa i nowocześnie urządzona sala zabaw FIGLARIUM, zapewniająca dzieciom opiekę i bezpieczną zabawę, tym samym dając rodzicom czas na spokojne zakupy;

b)    Energy Fitness Club – nowocześnie wyposażony klub fitness, który spełnia najwyższe standardy. To idealne miejsce dla osób, które chcą zadbać o zdrowie i doskonałą sylwetkę. Do dyspozycji jest: 26 urządzeń cardio, 30 stanowisk strefy siłowej, 2 studia do zajęć grupowych, trampoliny i 2 sauny;

c)     największy w Warszawie Park Trampolin Jump Arena o pow. 2,5 tys. mkw. Jest to centrum zabawy, sportu i rozrywki. Znajdziecie w nim Państwo trampoliny, baseny z gąbkami, strefę gier interaktywnych oraz jedyne w Warszawie kokony wspinaczkowe;

d)    Papugarnia Carmen, gdzie na powierzchni ponad 300 mkw. możecie Państwo z bliska zobaczyć najpiękniejsze papugi świata, należące do ponad 30 gatunków.

 

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI