W sercu warszawskiej Białołęki od ponad 8 lat prężnie rozwija się Kompleks Handlowy MARYWILSKA 44, który obecnie ma powierzchnię 80 tys. mkw.  W skład kompleksu wchodzą: powstałe w 2010 roku Centrum Handlowe Marywilska 44  słynące przede wszystkim ze swojej bogatej oferty modowej  oraz
Park Handlowy MARYWILSKA 44 oferujący głównie asortyment wyposażenia wnętrz i ogrodów.

W trakcie ostatnich 8 lat Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 wypracowało grupę lojalnych klientów, którzy regularnie wracają na Marywilską. Cenią sobie zakupy w kameralnych butikach, niepowtarzalną relację jaką nawiązują z obsługą sklepu – najczęściej właścicielem, który na bieżąco reaguje na zmieniające się potrzeby konsumenta, a znając upodobania swoich klientów dostosowuje do nich swoją ofertę.

Z końcem 2017 roku otwarty został nowy obiekt Park Handlowy MARYWILSKA 44, wzbogacając ofertę kompleksu o asortyment aranżacji wnętrz i ogrodu.

Park Handlowy MARYWILSKA 44 to jednokondygnacyjna, nowoczesna i wielofunkcyjna przestrzeń handlowo-rozrywkowa, oferująca przede wszystkim asortyment z sektora „dom i ogród”. Na 12 tys. mkw powierzchni najmu zlokalizowanych jest obecnie jedenaście sklepów oferujących produkty wyposażenia wnętrz i artykułów do domu. W gronie najemców są takie rozpoznawalne marki jak m.in.: JYSK, DYWANELLA, ABRA Meble, STOKKI HOME, JETA Łazienki, Galeria Dobrych Mebli, ROMAX, A-T Oświetlenie, Indian Meble czy PSB MRÓWKA oraz pierwszy w stolicy Park Trampolin Jump Arena – miejsce rozrywki i rekreacji dla całej rodziny, a także sklep Goodlabel oferujący szeroki wybór  markowej odzieży, obuwia, toreb i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Nowoczesna przestrzeń, różnorodny asortyment i atrakcyjne ceny zapewniają satysfakcjonujące i inspirujące miejsce na zakupy, które pozwolą urządzić wymarzony i przytulny dom.

Zapraszamy 

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI