Szanowni Państwo,

Zachęcamy do przeczytania najnowszego artykułu, który pojawił się w Super Expressie. Dowiecie się Państwo z niego jak w obecnej sytuacji zmieniło się funkcjonowanie naszego Kompleksu. Znajdziecie także odpowiedź na pytania czy w Kompleksie Handlowym Marywilska 44 jest bezpiecznie i dlaczego warto przestrzegać pewnych zasad? Udanej lektury!

przeczytaj artykuł w Super expressie

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Od 30 maja nie musimy zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni – ale tylko pod warunkiem, że możemy zachować 2 metry odstępu od innych. Maseczki będą jednak konieczne w przestrzeniach zamkniętych, m.in. w sklepach, centrach handlowych, kościołach, autobusach czy tramwajach.

Zniesiony zostaje także limit osób w branży handlowej i gastronomicznej. Do tej pory w sklepie, restauracji, na targu, w punkcie usługowym na 1 osobę musiała przypadać określona powierzchnia –od 30 maja ta zasada przestaje obowiązywać.
Mimo, że odchodzimy od wielu obostrzeń, jedna zasada pozostanie nadal aktualna.
Wciąż będziemy musieli zachować szczególną ostrożność w kontaktach z innymi.

Uwaga! W punktach gastronomicznych nadal musi być zachowana odpowiednia odległość między stolikami. A klienci zanim usiądą do stolika, muszą mieć założone maseczki. Obowiązują również nadal wszystkie wytyczne sanitarne – m.in. dezynfekcja rąk i stolików.

Dokładamy wszelkich starań, by zakupy dla Państwa były przede wszystkim bezpieczne, przyjemne i wygodne.
Dbajmy o wspólne dobro i przestrzegajmy zaleceń dotyczących bezpieczeństwa. Pozdrawiamy!