Marka Dekort to przykład mebli gdzie tradycja idzie w prze z nowymi technologiami. Firma istnieje od 1981, kiedy to została założona. 10 lat później specjalizowała się już w sprzedaży mebli na rynku rodzimym i eksporcie za granicę. Polska firma sprzedaje meble z różnego rodzaju drewna litego takiego jak: dąb, buk, olcha europejska, buk twardzielowy, dąb sęczny. Co ważne we wszystkich procesach technologicznych wykorzystywane są substancje nie szkodliwe dla zdrowia i środowiska naturalnego. W asortymencie Galerii Dobrych Mebli, która zlokalizowana jest w Parku Handlowym Marywilska 44 znajdują się już kultowe kolekcje mebli Dekort. Nazwy kolekcji Dallas, Atlanta i Orlando to ukłon w stronę amerykańskiej przedsiębiorczości. Galeria Dobrych Mebli idzie z duchem czasu, stawiając na fundamentalną zasadę: „wysoka jakość mebli przekłada się na długie użytkowanie i zadowolenie klienta” Stąd wybór mebli Dekort do stałej oferty sprzedażowej salonu. W GDM znajdziecie Państwo meble m.in. do jadalni, sypialni, przedpokoju i salonu. Kolekcje Atlanta, Dallas i Orlando cechuje urzekająca prostota i kunszt wykonania.

Kolekcja Atlanta

Meble z kolekcji ATLANTA to wiele ciekawych brył, które świetnie sprawdzą się w sypialni, jadalni czy salonie. Dzięki swojemu uniwersalnemu designowi dopasują się do niemal każdego stylu wnętrza. Są wykonane w całości z dębu sęcznego i występują w dwóch wybarwieniach: dąb palony lub naturalny.

Kolekcja Dallas

Kolekcja DALLAS wykonana jest z litego dębu. Forma mebli zaskakuje i umożliwia kreatywne zaaranżowanie pokoju dziennego. Nowoczesne meble tworzą oryginalną
i niepowtarzalną całość w mieszkaniu. Dostępne są aż w czterech wybarwieniach: dąb naturalny, palony, bianco i bursztyn.

Kolekcja Orlando

Kolekcja ORLANDO to propozycja mebli dla zwolenników nieco stonowanego  kształtu lecz z wyrazistymi elementami. Świetnie sprawdzą się do współczesnej jadalni oraz salonu. Dość masywne bryły mebli będą współgrać z  wnętrzami o ciepłej i naturalnej kolorystyce.