Komfortowe podłogi i drzwi w salonie ROMAX.

Wygodny dom to taki, w którym nie mieszkańcy i goście nie muszą się zastanawiać nad każdym krokiem, aby czegoś w nim nie zniszczyć czy nie zaburzyć harmonii jego wystroju. W komfortowym domu każdy element wykończenia ma służyć mieszkańcom i ich bliskim. To nie Oni muszą dostosowywać się do różnych pomysłów aranżacyjnych czy do specyfiki zastosowanych materiałów. Dlatego dla komfortu domu tak ważna jest odpowiednio dobrana i starannie wykonana podłoga. Aby połączyć funkcjonalność z estetycznym wyglądem i trwałością, wybierz drewniane podłogi, które oferuje firma ROMAX w swoim salonie w Parku Handlowym MARYWILSKA 44. Znajdziesz tu wiele ciekawych propozycji znanych i cenionych na rynku producentów.

Śledząc trendy i potrzeby naszych Klientów stale aktualizujemy i poszerzamy nasz asortyment o najnowsze i najciekawsze produkty pojawiające się na rynku. Naszą ofertę doceniło już szerokie grono współpracujących z nami projektantów i architektów wnętrz. Współpracujemy już z wieloma firmami budowlano-montażowymi w zakresie dostaw materiałów wykończeniowych z naszej szerokiej oferty. Nasza firma zajmuje się zaopatrywaniem firm deweloperskich, budowlanych, spółdzielni mieszkaniowych w materiały wykończeniowe, potrzebne do realizacji ich inwestycji.

Ofertę sklepu ROMAX w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 stanowią najlepsze panele podłogowe imitujące podłogę z drewna czyli panele laminowane, ale również panele drewniane typu deska barlinecka.

Firma od lat stawia na jakość i przekonuje swoich klientów, że warto zainwestować w dobre panele laminowane, których nie powinno porównywać się z ich dużo tańszymi zamiennikami. Wiele lat temu ROMAX postawił na sprawdzone marki na rynku laminatów i nieustannie dąży do zwiększania świadomości nabywców w zakresie zalet takich paneli.

OFERTA – PODŁOGI

Drzwi od najlepszych producentów

Stworzenie spójnej i estetycznej aranżacji domu wymaga dopasowania do siebie wielu elementów. W sklepie ROMAX bez problemu do swoich podłóg dobierzesz też drzwi pasujące wzorem i kolorystyką. Wśród dziesiątek modeli znajdziesz zarówno produkty Porta czy Pol-Skone, jak też wielu innych marek znanych z innowacyjnych rozwiązań technologicznych i starannie dobranych materiałów. Lagrus, Inter-door, Asilo, DRE, Intenso, Eclisse to producenci, których ofertę możesz przejrzeć w salonie. Do wyboru masz zarówno modele wejściowe, jak i wewnętrzne, wykonane z litego drewna lub wypełniane, dostępne w wielu kolorach. W drzwiach zewnętrznych nie zabrakło też specjalnych zabezpieczeń antywłamaniowych, które zdecydują o bezpieczeństwie domu.

Akcesoria, które dopasujesz do stylu wnętrz

Firma ROMAX zapewnia również szereg przydatnych akcesoriów, bez których nawet najpiękniejsze podłogi czy drzwi będą niepełne. Znajdziesz tu szeroki wybór listew przypodłogowych w wielu odcieniach i szerokościach, a także dodatki do drzwi – klamki, zawiasy i inne detale. W asortymencie nie brakuje też dekoracyjnej sztukaterii i innych artykułów, które można wykorzystać do uatrakcyjnienia wystroju wnętrz. Podłogi z deski barlineckiej, drzwi wewnętrzne Pol-Skone i inne produkty w ofercie sklepu ROMAX to gwarancja najwyższej jakości, trwałości oraz staranności wykonania, które potwierdzają gwarancje producentów. Zakupy w tym sklepie zapewnią Ci nie tylko najlepsze materiały do wykończenia domu, ale również satysfakcję.

OFERTA – DRZWI
Telefon: (22) 663 08 25
Kom. 516 148 128
POWRÓT DO AKTUALNOŚCI