Kolekcja MANGO to piękne meble drewniane, nowoczesne, jasne, idealnie pasujące do salonu, sypialni, gabinetu oraz każdego innego pokoju.
Meble z mangowca są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia.

Drzewa mango choć powszechnie rozpoznawane po przepysznych owocach są także szeroko wykorzystywane jako budulec ze względu na ich naturalną odporność na wodę. Meble produkowane z mango charakteryzują się szarą albo zielonkawo-brązową barwą a także gruboziarnistą strukturą w atrakcyjnym rustykalnym stylu. Dodatkowo drewno przejawia się złotymi odcieniami. Drzewa rosną do 30-40 metrów wysokości, a ich drewno na budowę mebli zbiera się dopiero po ostatnim wydaniu owoców.
Cały budulec jest pozyskiwany z podtrzymywanych w równowadze lasów. Co oznacza, że drzewa użyte w naszych produktach są zastępowane a lasy zarządzane w sposób przynoszący korzyści miejscowej ekonomii, społeczności i przyrodzie. Drzewo rozsiewa się po całych Indiach, co pozwala produkować meble naprawdę niedrogo. Po określonym wieku drewno drzew mango osiąga twardość podobną do teku. Meble zrobione z indyjskiego mango są bardzo stylowe i dają możliwość rzeźbienia, co nadaje niepowtarzalny kształt wytwarzanym meblom.

W kolekcji MANGO znajdą Państwo: nowoczesne biurko z mangowca, stolik kawowy z szufladami, przeszklony kredens z mango i wiele innych.

WIĘCEJ PRODUKTÓW

Sklep Indyjskie Meble w Parku Handlowym Marywilska 44 to gratka dla wielbicieli wyjątkowych przedmiotów z charakterem i duszą. Indyjskie Meble to sklep w którego asortymencie można znaleźć prawdziwe dzieła sztuki meblarskiej, unikatowe meble do niemal każdego pomieszczenia.

oferta

W salonie znaleźć można wykonywane ręcznie meble indyjskie oraz kolonialne, a także akcesoria nawiązujące stylistycznie do nich. Wyjątkowym elementem wyposażenia będą z pewnością sofy i fotele Lavina Furniture, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów, wykończone ze starannością i dbałością o najdrobniejsze detale. Budowanie aranżacji za pomocą tak designerskich mebli jest prawdziwą przyjemnością i polem do popisu dla kreatywności.

Wszystkie meble twarde (tj. komody, stoły, krzesła, witryny, regały na książki, kredensy, szafy, ławki i skrzynie) wykonywane są przez lokalnych stolarzy i snycerzy, ze szlachetnego drewna. W dużej mierze wykonywane meble są z palisandru indyjskiego, podchodzącego z legalnych plantacji. To szlachetne i rzadko spotykane w Europie drewno, które z pewnością zachwyci wszystkich koneserów i amatorów pięknych przedmiotów. Jest to także drewno wyjątkowo wytrzymałe, co sprawia, że meble będą bardziej trwałe niż jakby były wykonywane z innych materiałów – są prawdziwą inwestycją na lata.

W ofercie Indyjskie Meble można znaleźć także lampy, obrazy i figurki oraz inne akcesoria, które pozwolą na osiągniecie idealnego ładu kompozycyjnego i stworzenie oryginalnej, a przy tym estetycznej aranżacji.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI