Spółka MARYWILSKA 44 i Białołęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na cykl darmowych sensów dla zmotoryzowanych kinomaniaków, które będą miały miejsce na parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44.

Trzy wakacyjne terminy i trzy hity kinowe

Przed nami trzy piątkowe seanse, które odbywać się będą raz w miesiącu. Na ekranie zostaną wyświetlone filmy, które podbiły serca widzów na całym świecie. To prawdziwe perełki wśród komedii.

28 czerwca pokaz filmu „Praktykant”
Start godz. 21:30. Wstęp wolny!

Pierwszy seans już 28 czerwca w prawdziwie amerykańskim stylu, bo z udziałem Roberta De Niro, jednego z najbardziej znanych i lubianych hollywoodzkich aktorów. Robert De Niro w filmie pt. „Praktykant” wcieli się w rolę Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie. Jej założycielką i głównodowodzącą jest ambitna Jules Ostin (Anne Hathaway). Podczas nieuchronnego zderzenia pokoleń, obydwoje odkrywają wartość przyjaźni*.

26 lipca pokaz filmu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”
Start godz. 21:30. Wstęp wolny!

Z kolei 26 lipca zapraszamy na genialną, włoską komedię pt. „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Film opowiada o spotkaniu siedmiorga długoletnich przyjaciół, którzy przy kolacji, dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać*.

30 sierpnia pokaz filmu „W starym dobrym stylu”
Start godz. 21:30. Wstęp wolny!

Wakacje pożegnamy z gwiazdorską obsadą, która rozbawi nas do łez. Morgan Freeman, Michael Caine i Alan Arkin w filmie pt. “W starym dobrym stylu” łączą siły jako wieloletni kumple Willie, Joe i Al., którzy po raz pierwszy w życiu schodzą na złą drogę, kiedy odkrywają, że ich fundusze emerytalne przepadły. Aby dalej móc opłacać rachunki i wspierać bliskich, zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i organizują napad na bank odpowiedzialny za utratę ich pieniędzy*. Oj będzie się działo!

Na pokazy filmowe dla zmotoryzowanych zaprasza spółka MARYWILSKA 44 oraz Białołęcki Ośrodek Kultury. Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u.


* źródło: www.filmweb.pl